Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki utálja a Facebook-ot?

Ki utálja a Facebook-ot?

Figyelt kérdés
vagy csak nem szereti
2011. jan. 9. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem...
2011. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Segítségével rátaláltam egy olyan barátnőmre, aki tíz éve a világot járja és ezalatt teljesen eltűnt a szemem elől. De megtaláltam, és így tudjuk tartani a kapcsolatot, bárhol is legyen!
2011. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kriszti83 ***** válasza:
Számomra átláthatatlan, de próbálom kiismerni magam rajta.
2011. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, nem is vagyok rajta. Utálom, mikor fb meghívókkal spammelnek és adatvédelmi szempontból is erősen sérülékeny rendszer. MyVip-en voltam fenn, de ők is spammelnek, így töröltem. Iwiwen még vagyok, de a sok kisalkalmazás az egész eredeti értelmét megkérdőjelezi.
2011. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
9%
Én eddig utáltam, mert a sok játék csomó időt elvett :S De most hogy letiltottam ezeket a sz@rokat, mostmár jó, meghát aki nincs fenn fészbukon, az nem ember xP Meg ugye akinek nincs MSNje azzal ott beszélünk, meg...szóval azért én idén nagyon megszerettem, de eddig utáltam xD
2011. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Én imááádom (L)

Az elején úgy tünt,hogy unalmas meg minden, de amikor kezdtem megismerni egyre jobban tetszett.. .

Amikor lehet fenn vagyok:D

13/l

2011. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én is úgy vagyok mint az előző válaszoló,az elején untam most meg egyfolytában azon lógok.13/L
2011. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is sokat vagyok fenn, mert szerintem kényelmesebb rajta a beszélgetés, mint msnen, a játékokat viszont én is utálom-.-"

13L

2011. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én fenn vok ,sztm jó.

elején téél uncsi,megismertem rá fél évre már nem olyan nagy szám,de fenn vagyok azért....:)

2011. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem.

Igazából sok mindent nem értek az emberekbe,hogy ezért meg azért nem szeretik,meg ,hogy utálják közben kb mindig fent vannak.Na mindegy.

Nekem nincs bajom,az meg,hogy küldik az alkalmazásokat,miért is zavarjon?Elfér.

A myvip állandóan lefagyott..a facebook meg nem..

meg én egy idióta ismerősőmtől kaptam mindig körleveleket meg az üzenőfalamra írkált,de letiltottam szóval ez is ismerősőktől függ,mert nekem a fb soha nem küldött semmit.


Amúgy meg az,hogy nem is vagy fent és utálod,hát na..az is valami. :O:D

2011. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!