Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már lopás áldozata?

Voltál már lopás áldozata?

Figyelt kérdés
Mit és milyen értékben loptak el tőled?
2010. nov. 3. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
még nem de én félek hogy egyszer betörnek
2010. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen!!!!!! Egyszer betörtek, kb 500 Ft. értékben vittek el egy, és két forintos aprópénzt (ki volt gyűjtve, mert épp akkor vonták ki őket a forgalomból) :D.......valamint egyszer ellopták a macskáim etetőtálkáit, valamint a bolhairtónyakörveiket. Kb ennyi. :DD
2010. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
énse
2010. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Robogót, kb. 90-100e Ft.
2010. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
volt egyszer a telefonomat de elkaptam a tettest a egy másik esettnél a pénztárcámat sajnos itt nbem sikerült utolérni a tettest a pénztárcámban a TB kártyám 20 000 forint meg a személyi igazolványom volt
2010. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem meló közben lopták el a Nike hátitáskámat, amit kb 1,5 évvel előtte vettem újjonnan
2010. nov. 3. 17:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Általános iskolában pénzt, tudtam is, hogy kik azok, de a tanárok nem csinaltak semmit, ugyanez megismétlődött egy nyári táborban, a nevelők ott is szrtak az egészre, pedig az elkövetők még csúfolódtak is rajtam...


Sopronban, egy szórakozóhelyen elemelték a narancssárga adidas melegítőmet-ez egy olyan darab volt, amit nem lehetett Magyarországon kapni, az érdekesség: pár nappal később két lepukkant fazon közül az egyiken felismertem a ruhámat...odamentem és követeltem, hogy adja vissza, sajnos nem jártam sikerrel,tekintve, hogy fiatal lány voltam.


Ja és volt egy lakótársnőm is, aki lopott tőlem-drága tollat, rajzeszközöket(amik nem voltak olcsók), pénzt, ruhákat. Ez sajnos később derült ki.


Ennyi.

2010. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meló közben? Munkatárs lehetett?
2010. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a telefonomat, a kabátzsebemből. Sejtettem ki volt,de rábizonyítani nem tudtam. Ezen kívül szerencsére mást nem loptak el.

22/L

2010. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
53%

Megálltam a Zebránál meglökött és belenyúlt a zsebembe észrevettem önvédelmet tanulok és olyan karkulcsott adtam neki hogy csak úgy futott.kb 19-22 körül lehetett a fickó.

5 hónapja történt.

16/f

2010. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!