Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára? 17 éves

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben is kifejthetted volna a dolgoz. Mit szeret, mi érdekli, mi a hobbija, és legfőképpen mennyi pénzt szánsz rá?
2010. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából itt a gond. szakítottunk és évekig nem láttam. Most meg alig jöttünk még össze én nem nagyon tudom miket szeret.

Szokott focizni, de szerintem nem rajong érte annyira. Gitározik. És.. ne is tudom. semmi nem jut eszembe. Azt tudom hogy bulizik és nagyon szeret inni, de azért piát nem szeretnék neki venni (főleg h 15 vagyok és ki sem adnák :D)

Igazából csak annyi hogy úgy általánosságban mi érdekli egy fiút. Hátha találok valamit ami tetszhet neki. Mondjuk parfűm? :/

2010. nov. 3. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, akkor tényleg a parfüm a legjobb ötlet. Esetleg ha alkoholt nem akarsz/ tudsz venni, vannak ilyen kicsit ötletesebb dolgok: [link]

[link]

Ugyanezen az oldalon körülnézhetsz, hátha megtetszik vmi más is.

2010. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!