Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak a 23....

Mit vegyek a barátomnak a 23. szülinapjára?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 22:39
 1/3 anonim válasza:
guminőt
2010. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egy kreativ barátnőt

(az általad megadott infóból mindössze ennyi derül ki a srácról: fantáziátlan, unalmas a csaja)

2010. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Először is az előttem szólónak:nem feltétlen unalmas csaj a barátnője..,énis kikértem mások véleményét, pedig volt elképzelésem..egyszerűen csak véleményeket vár..ebben mi olyan taszító?!

A kérdésre visszatérve:Barátom is jövőhéten lesz 23:) Én közös képeket állítottam össze méretre,kinyomttam majd keretbe tettem..ezt neked is tudnám ajánlani:)

Vagy esetleg vacsit csinálsz neki,sütsz neki valami finit:)

Ha szerertti az ékszert ezüstkarkötő vagy nyaklánc, akár a kettő szettben(bár attól függ mennyit szánsz rá:)).

Nemtudom van-e kocsija barátodnak, de pl. egy illatosító mindig jóljöhet:)

Én nem tartom hülyeségnek azt sem, ha bezserzel egy szexi fehérneműt és a vacsi mellé ezzel lepnéd meg:)

Vehetsz neki ruhát is..neszesszer csomag,kulcstartó, parfüm..attól függ eddig miket ajándékoztál már neki:)

Vagy ha barátod cigizik, veszel egy öngyújtót és gravíroztatsz bele;)

Hirtelen ennyi jutott eszembe..remélem tudtam segíteni,és hogy még akutális a válaszom:)

20/L.

2010. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!