Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, szeretnék...

Nincsenek barátaim, szeretnék egy legjobb barátnöt akiben meglehet bízni (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16/L vagyok és Pécs mellett lakom.


Azért írtam ki ezt a kérdést, mert nem barátkozok valami könnyen és hátha van még valaki hasonló helyzetben itt...

Igazából sose ment könnyen, max csak amolyan "néha látom öket, beszélünk kicsit és ennyi" ismeröseim voltak.

1 és fél éve barátkoztam meg a volt legjobb barátnömmel, aki egyben az egyetlen és elsö is volt. Öt nagyon szerettem és nagyon jóban voltam vele. Sajnos csúnya vége lett a barátságnak, mert kiderült hogy sokmindenben hazudott nekem és nem olyan volt mint amilyennek mutatta magát. Én nagyot csalódtam benne. Ezért nem is nagyon próbálkoztam már emberi kapcsolatokkal egy ideig, mert féltem az újabb csalódástól.

Úgy 1 hónapja eljárok idönként egy helyre, ott megismerkedtem pár emberkével, de ök fiúk, úgyhogy öket amúgy se tudom komoly barátnak tekinteni...

Viszont legalább most van kivel beszélgetnem néha és elmegy kicsit az idö is vele. De mégis nagyon egyedül érzem magam...

Szeretnék egy igazi legjobb barátnöt akivel mindent megbeszélhetünk, megbízunk egymásban és nem csak hazugság az egész :(


Én nem vagyok elöítéletes és rendes vagyok. Nálam mindenki magasról indul elöször és töle függ, hogy változik-e a véleményem és lejjebb kerül-e.

Ha lehet veled komolyan is beszélgetni, de a hülyéskedésben is benne vagy akkor valószínüleg jól kijönnénk egymással :D


Ha valaki olyan olvassa ezt akinek nincsenek barátai és pécsi vagy Pécs közeli, az írjon nyugodtan ha megbarátkozna velem :)


(Ja igen és bocsesz a fogalmazásomért, már kicsit fáradt vagyok :))


2010. nov. 4. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
én bár nem vagyok lány, de szívesen ismerkednék új emberekkel, nekem sincs sok barátom, pécstől nem messze lakom komlón
2010. nov. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia.Én sok embert ismerek,de nincs igazi barátnőm!Én is közel lakom Pécshez,kb. 1 óra autóval.25L
2010. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia.én kaposvári vagyok de nagyon szivesen beszélek veled msnen ha egyedül érzed magadat.ha szeretnéd írj privit.


21/L

2010. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már kicsit messzebb lakok Pécstől (Hatvanban), de ha megismerkedünk és találkozni akarunk ez sem akadály, mert imádok buszozni. :P

Társas lény vagyok és igazán megbízható. Szerencsémre nagyon sok barátom van, de sajnos igaz barátom/barátnőm nekem sincs.

Bárkivel szívesen ismerkedek! Msn címet nem mondok, de [link]

itt eldöntheted, hogy felveszel e vagy sem.


Pááá :]]

2010. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!