Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha hetente kétszer berúgok...

Ha hetente kétszer berúgok (péntek, szombat), az sok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés? Az szép, ha már itt tartasz! Sajnállak! Sztem még a havi 1 is sok, mondjuk én még sosem rugtam be, és nem is akarok. Azzal nem oldasz meg semmit, ha bármilyen gondod van esetleg.
2010. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egyszeri is sok lenne. Miért kell berúgni? Sose értettem mi abban a poén, hogy annyira leissza magát valaki, hogy azt sem tudja hol van.
2010. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De szeretek inni. Csak a másnapot nem szeretem.
2010. nov. 5. 19:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
eléggé én is voltam már részeg de azért hetente 2szer az már túlzás.
2010. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ettől érzed magad nagyfiúnak, hogy öntudatlan állapotig iszod magad?

Egyébként igen, sok, mert az 104 lerészegedés egy éveben.

Persze ha cél az uborka orr a vörös pofi és a zéró agy, akkor egész jó úton haladsz. Bár, ha naponta rúgnál be, méghamarabb elhülyülnél, úgyhogy van mit fejlesztened.

2010. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem kevés... De attól is függ, hány éves vagy - ha még tanulsz, főleg ha nem 14-15 éves vagy, hanem azért idősebb, 18-20 körüli, végülis elmegy, nekem is volt ilyen időszakom - de ha azért van a kérdés a "családi kapcsolatok" közt, mert egy családapa vagy, és a közös pénzt költöd erre, miközben a feleséged otthon pelenkázza a közös gyereketeket egyedül, akkor viszont rohadt sok. Szóval azt is nézni kell, hogy ártasz-e vele valakinek, akár az időt, akár a pénzt tekintve. Pl.ha van barátnőd, akit ilyen mennyiségben zavar az ivászat, figyelembe kellene venned. De ha az egészséged miatt kérdezed - háát, határeset. Valószínűleg nem fogsz így maradni, de talán tarts mértéket, és a nagy berúgásokat nagy alkalmakra tartogasd...
2010. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Én szerintem nem olyan gáz ha fiatal vagy, bulizol azt ennyi! Én is be szoktam, sőt, nyáron sátoroztunk, volt hogy haverokkal 4-5 napon keresztül végig vedeltünk! :D Én is így pénteken vagy szombaton ha buli van akkor rámegyek a szeszre! (Ma pl. nem, mert nincs semmi buli és kell a zsé.)

Viszont droghoz sosem nyúlok és nem is fogok, na az a gáz szerintem aki azt csinálja...

2010. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Az alkoholizmus és a májrák előszobája. Ha azért iszol, mert szeretsz inni és lerészegedni, az már függőség.


Nem mellesleg sosem kezdenék egy alkoholistával.

33N

2010. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kicsit sok.De ha neked jó akkor csináld :)

Én is voltam berúgva..nem is kicsit,de vannak határok.Mi a haverokkal kb 2-3hetente elmegyünk kocsmázni,de akkor se a földig szoktuk leinni magunkat,hanem csak pár pohár bor,meg ilyenek.

17/L

2010. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sok.


Nemcsak azért, mert ezzel tönkreteszed a szervezeted, hanem mert egyszerűen gáz, ha nem vagy képes magad anélkül jól érezni, hogy le ne innád magad.

2010. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!