Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek zavaró, ha mindené...

Szerintetek zavaró, ha mindenért bocsánatot kérek?

Figyelt kérdés
elég nagyszájú és talpraesett vagyok és úgyérzem, h nincsenek problémáim a verbális "képességeimmel"...bár mostanában észrevettem, h mindenért bocsánatot kérek...eddig nemzavart..de kicsit furcsa amikor elmondom az érzéseimet..és utána bocsánatot kérek...
2010. nov. 6. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kértél bocsánatot, amiért feltetted ezt a kérdést.
2010. nov. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezaz...xD

ezek a gyógyulás első jelei lehetnek..:)

de am nem mindenért kérek bocsánatot...csak a legtöbb esetben...am bocsi..rem nem voltam bunkó..:)

2010. nov. 6. 02:27
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát mondjuk az jó dolog ha néhány dolog miatt bocsánatot kérsz, de minden egyes apró dologért nem kellene, mert ahogy te is kérdezted, egy idő után zavaró lehet ;)
2010. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát igen tudom...próbálok kontrolálni..de amikor zavarban vagyok..akk nemmegy..:/

am köszi a választ..:)

2010. nov. 6. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen "upsz, bocsi", az elmegy sztem. De ha mindenért tényleg komolyan bocsánatot kérsz, az engem pl kifejezetten zavarna.
2010. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy idézzem Gibbs-t az NCIS-böl: "Ne kérj bocsánatot, az a gyengeség jele."
2010. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem pécsi vagy véletlen?
2010. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem görcsöseb kérek bocsánatot..csak így néha..hülyeségek miatt is...

oké..nem agyok gyenge..:D

nem..nem vagyok pécsi.:)

köszi a commenteket:)

2011. febr. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!