Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti szeretitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek, ha a csajotok mindenert bocsanatot ker es meg ha ti vagytok a hibasak, akkor is magat emeszti miatta?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem jól esne...
2009. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészt a nomrális embernek pár kell, nem rabszolga, másrészt nem lesz értéke a bocsánatkérésért, ha az ember fűnek-fának mondja a legkisebb apróság miatt.
2009. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha az ember téved, akkor kell bocsánatot kérni.
2009. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
NEm!CSak akkor kérjen bocsánatot ha tényleg valamiben ő hibázott.
2009. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem. A fentieken kívül - ez a viselkedés hirtelen átcsaphat az ellenkezőjébe.

Ennyire önbizalomhiányos, hibás önértékelésű lánnyal pedig más gond is lesz.

2009. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de csak a pasimmal viselkedek igy,massal nem igazan,meg akkor is eleg nehezen kerek masnal bocsanatot ha tudom,hogy en vagyok a hibas...de a baratom nagyon konnyen felveszik es mindent ram fog ezert probalom elkerulni a konfliktusokat....de hat akkor nem csinalom jol?akkkor hadjam,hogy ha o a hibas kerjen o bocsanatot?Koszi a valaszokat!
2009. febr. 17. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyílván ha ő a hibás neki kéne bocsánatot kérnie. Ez tök egyértelmű.
2009. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek ez jön be:

" Elolvadtam. :$ Bocsánat! :$ "

:DDD

2009. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha azért kérsz mindenért bocsánatot, hogy elkerüld a konfliktust, akkor az probléma. Ha ő bántott meg téged, akkor ezt igenis jelezni kell.
2009. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utolso valasz nagyon eeeeeeeedi!!!!:-*Szerelmes lettem!:D:D:D De koszonom a tobbit is!:D
2009. febr. 17. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!