Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csúfolás ellen?

Mit tegyek? Csúfolás ellen?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek a suliba aki (mellesleg oszt társam) folyton csúfol. azt mondja hogy baszTAMÁS mert Tamás a nevem és azt is mondja hogy Dzsudi.

Én már tökre elvagyok keseredve miatta.

Mit tegyek? Nem merek neki vissza szólni mer félek hogy megver és szerintem akkor se hagyna békén.

Tudom sokan azt írnátok majd hogy ne figyeljek oda, de NEM MEGY!!!

Mit tehetnék? :'(


2010. nov. 8. 16:31
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek! a kérdést elírtam, természetes mit tegyek!
2010. nov. 8. 16:32
 2/23 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek! a kérdést elírtam, természetes mit tegyek?
2010. nov. 8. 16:32
 3/23 anonim ***** válasza:
Tudom rossz érzés, de tényleg ne figyelj rá, csak feltűnési viszketegsége van, ilyen korban természetes, mindig találnak valakit a kemények, akit basztathatnak.
2010. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De nem megy! 5 éven át viseljem el ahogy megaláz az osztály társaim előtt?

A magyarórához sem tudok hozzászólni mert félek hogy beszól vagy leolt. :(

2010. nov. 8. 16:50
 5/23 anonim ***** válasza:
Valahogy vissza kell vágnod ellene, vagy megszégyenítened mások elött és akkor visszavesz..
2010. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ne figyelj oda arra amit mondanak csinálj úgy mintha megsem hallanád és ezt ők majd elöbb utobb megunják és békén hagynak. Fel a fejjel!!
2010. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki ha nem hagy békén szolsz a tanárnak. És ha azután is csezseget akkor máshová fordulsz stb ijesz rá kicsit. Amúgy hány éves is vagy?
2010. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hidd el az ilyeneket úgy lehet a legjobban felidegesíteni ha semmibe veszed őket.. tehát pl ha beszól akk nevetne beszélgess tovább vkivel.. meg fogja unni én is szoktam ilyenek útjába kerülni.. 16F
2010. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

15/F

köszönöm a válaszokat

de az a tanáros azért nem jó mer az nagyon gyerekes és gimnáziumba szerintem semmit se tud tenni egy tanár

2010. nov. 8. 17:59
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát velem is volt ilyen :D Én nem arra bíztatlak hogy verd meg de akkor is.

Engem is folyamatosan piszkált hogy így szar vagyok meg úgy...azt hittem hogy nemtudom megverni mert hogy milyen nagy meg ilyesmi...egyszer betelt a pohár és piff paff kiütöttem..aztán meg bőgve ment haza....szval az ilyen nagymenő,nagypofájú srácok...kis verekedni nemtudó mitugrászok..

2010. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!