Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valamilyen jó tanácsotok?

Van valamilyen jó tanácsotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátokat szerezni, most vagyok első éves fősulis, és soha sem ment könnyen a barátkozás különösen, főleg tizenéves koromtól. Nagyon rendesek és jó fejek a csoporttársaim, csak nem tudom hogyan nyissak jobban feléjük. Már beszélgettem pár emberrel, de valamikor elakadok a beszélgetés közben, és úgy érzem hogy nem vagyok elég érdekes, és nincs sok önbizalmam sem. Szeretném ha ez megváltozna, előre is köszönöm a segítséget:))))
2010. nov. 18. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg a gondolattal hogy vannak nálad jobb előadók a társaságodban és ennyi.Nem mindenki jó előadó-én sem- és engem a sejpitésem (selypités?)zavart zavart pedig soha nem cikiztek érte.Hidd el néha jobb hallgatónak lenni egy társaságban.Ne akarj mindenáron jópofizni mert azzal csak nevetségessé teszed magad,és ha más nem is veszi észre téged feszélyezni fog.Tünj ki mással,pl.olyasmit tanulj meg amit mások nem tudnak és akkor akit érdekel az úgyis figyel rád,akit meg nem érdekel az nem.Kit érdekel?Fogd igy föl!!
2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj oda teis és probàlj bekapcsolodni! Ha netàn elakadnàl csak hallgass de vegyél részt mindenben, vàrd ki a végét amig nem lesz kozos téma.
2010. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!