Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon kevés önbizalmam van,...

Nagyon kevés önbizalmam van, úgy érzem hogy nem vagyok elég okos, és nem szeretnék csalódást okozni azoknak akik bíznak bennem. Van valamilyen jó tanácsotok?

Figyelt kérdés
Nemsokára szóbelizek és félek hogy nem fog olyan jól sikerülni,és nem vesznek fel a fősulira.
2009. jún. 11. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Sokat jelentene a segítség. Előre is köszönöm!
2009. jún. 12. 11:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki fél,vagy legalábbis majdnem mindenki.:)Például vannak olyan barátnőim,akik tényleg okosak,és jól tanultak 4 éven át,most mégis tartanak attól,hogy mi lesz,ha...

Én sajnos a közelükbe sem érek,főleg szorgalom terén, és én is félek valahol,de a félelem megbénít,nem szabad hagyni,hogy eluralkodjon rajtad.

Ha véletlen nem vesznek fel,akkor is továbbmegy élet,és lehetőséged van esetleg máshova bekerülni a pótfelvételin,vagy ha nem,megcsinálni egy nyelvvizsgát,hogy jövőre több pontod legyen,vagy beiratkozni egy OKJ-s képzésre,azt hiszem,azt is beleszámítják.(Most a saját pót-terveimet mondtam)

Akik bíznak benned,biztos szomorúak lesznek,ha nem sikerül,de csak az miatt,mert tudják,hogy megérdemled,hogy bejuss.És persze a legjobban Te csalódnál,magadat hibáztatnád,stb.Biztos,hogy elég okos vagy,hiszen eljutottál idáig,és a tanároknak sem érdeke,hogy ilyenkor szívózzanak,mert azzal a saját munkájukat minősítik,ha rossz jegyek születnek.Szóval a tanácsom:Ne törődj semmivel,csak mondd el,amit a kihúzott tételről tudsz,a többi úgyis jön magától!!!

(Az írásbelik eredményét már tudod,nem?Remélem nem attól keseredtél el.Még bármi lehet!)

2009. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindennél megvan a 3-as,és van egy 4-es is.
2009. jún. 12. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor még akár lehet a 3as-ból 4es is.De ha nem az se baj.Végül is sok függ attól,milyen suliba adtad be a jelentkezést,milyenek a ponthatárok.De ezen is felesleges aggódni,majd kiderül.Csak bátran,és mutass magabiztosságot!
2009. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!