Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tojik mindenki a fejemre...

Miért tojik mindenki a fejemre? Amikor meg nincs a ló jó a szamár is.

Figyelt kérdés
Mindenki tojik rám,barátom is,haverok is anyámék is,persze mikor én vagyok ilyen velük,akkor álljak le mert,hogy milyen barát vagyok-.-"álljak le mert ez neki így nem jó és találjak ki valamit mert különben vége,meg,hogy mit képzelek magamról..Én mindenkivel foglalkozzak meg minden közbe meg rám sz**nak nagy évből. Már nem tudom mit tegyek =/ Ti mit tennétek?
2010. nov. 20. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyszóval sokad rangú vagyok mindenki életében..
2010. nov. 20. 17:17
 2/5 Pocogeddon válasza:
Nyugi...én is így vagyok. Próbálom mindenkivel tartani a kapcsolatot, és szinte állandósult, hogy csak én közeledek.Ezek ilyen természetű emberek. Amikor kell nekik valami, csak akkor tudnak gondolni a másikra.
2010. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos..:S
2010. nov. 21. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam kivéve a szülők és a rokon terén.

Minden "ember" bele értve az állítólagos barátokat,csak akkor és csak addig igényeltéka a társaságom még hasznuk volt belőle.Alapvetően nagyon segítőkész és barátságos voltam mindenkivel,idegenekkel is,soha senkit nem bántottam meg senkivel nem voltam megbántó."Barátok mellett" mindég ki álltam,de mégis valahogy mindég elfordult tőlem mindenki és nagyon sokszor le voltam törve ez miatt.de pár éve meg elégeltem és az első hozzá szólóval ellentétben én szarok mindenkire,mindenkit fél válról veszek,ha valaki "barátkozni" kíván,egy ponton túl nem engedem közelebb....


Most azt mondhatom,hogy nincs egy barátom sem,társaságba nem járok és gyakorlatilag egy anti sociális személyiség lettem,de BÓLDOG VAGYOK,mert nem bánkódok azon hogy most megint mit szúrtam el,mikor közvetlen,segítő kész voltam?".Miért szarják le a fejem amikor okot nem adok rá és miért csak érdekből barátkozik velem mindenki???


Ezeknek a kérdéseknek,bánkódásoknak vége.És meg tanultam hogy igazán senkire nem számíthatok és úgy próbálom élni az életem hogy senki segítségére, TÁRSASÁGÁRA ne szoruljak rá....


Nem mondom hogy ez a legjobb megoldás és neked is ezt kellene csinálni,de én így döntöttem és jól érzem magam..

2010. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szard le őket te is ha ugrálnak akkor szard le őket ujból
2010. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!