Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz a közérzetem, mit...

Rossz a közérzetem, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
egy írországban élő magyar srác vagyok, 16 leszek januárban, és iszonyatosan rosszul érzem magam az iskolában meg kint az utcán, és mindenhol ahol ismeretlen emberek vannak és látnak engem. Mindig a mozdulataimmal meg a külsőmmel vagyok elfoglalva, soha nem érzem magam önmagamnak...amikor valaki elmegy mellettem az utcán lehajtom a fejem, és elkezek szorongani mert engem néz..van amikor lányok mennek el mellettem és (most nem akarom dicsérni magam, egógyökér se vagyok) megdicsérik a hajamat, vagy valamimet és egyszerűen nem bírok megmukkanni se, annyit kinyöghetnék, hogy thanks vagy valami...ehelyett kiesik a szívem ha hozzámszól valaki, annyit stresszelek, hogy már a cigire is rászoktam, és egyszerűen áhh...valaki segítsen... :/
2010. nov. 21. 20:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egyébként milyen vagy?Könnyen barátkozós?

Adj még egy kis időt magadnak.

És a cigit tedd le.Kár lenne "csak" ez miatt tönkre tenni az egészségedet.Mindig ilyen szűk szavú vagy?

2010. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
könnyen barátkozós vagyok, és szerintem inkább csak angolul vagyok szűkszavú. Csak akkor szólalok meg ha nagyon muszály, gondolom ez a kis szókincsemből adódik..:/
2010. nov. 21. 21:07
 13/22 anonim ***** válasza:
Mi a bajod magaddal?
2010. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
hát nemtudom igazából..mintha mindig úgy 'eltörpülnék' mindenki mellett, nem érzem magam egyénnek, mintha sablon lennék, de erre fel mindenki bámul és azthiszi, hogy tele vagyok önbizalommal, mert a külsőm 'nem szokványos' mindenkinek. De amikor a tükörbe kell nézni reggelente..az..az kemény...
2010. nov. 21. 21:12
 15/22 anonim ***** válasza:
Miért?Mit/kit szeretnél látni inkább?
2010. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
egy olyan srácot akinek nem mondhátjak, hogy na ez egy csicska, meg ilyenek :/ se fiú se lány
2010. nov. 21. 21:17
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha a körölötted lévő dolgok rendben vannak, akkor csak te tudsz ezen változtani.Nem mondom hogy könnyű menet, és megvan pikk-pakk...

Lehet akár évekig is eltart(hat)

Neked kell máshogy állnod magadhoz.

A küsdőddel meg vagy elégedve?

Sportplsz?Van barátnőd?

2010. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
sportolok, barátnőm nincs, és mostanábam nem is lesz..önmagam? Hát...elmegy...
2010. nov. 21. 21:24
 19/22 anonim ***** válasza:
Van még valami ami bánt?
2010. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát, hogy nincs barátnőm az mondjuk zavar..angol csajszival még nem tudnék lépni, egy magyar csajszi van itt, de 30km-re, és nincs autónk sesemmi...meghát persze azt sem tudom, hogy ő akar e valamit
2010. nov. 21. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!