Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz a közérzetem, mit...

Rossz a közérzetem, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
egy írországban élő magyar srác vagyok, 16 leszek januárban, és iszonyatosan rosszul érzem magam az iskolában meg kint az utcán, és mindenhol ahol ismeretlen emberek vannak és látnak engem. Mindig a mozdulataimmal meg a külsőmmel vagyok elfoglalva, soha nem érzem magam önmagamnak...amikor valaki elmegy mellettem az utcán lehajtom a fejem, és elkezek szorongani mert engem néz..van amikor lányok mennek el mellettem és (most nem akarom dicsérni magam, egógyökér se vagyok) megdicsérik a hajamat, vagy valamimet és egyszerűen nem bírok megmukkanni se, annyit kinyöghetnék, hogy thanks vagy valami...ehelyett kiesik a szívem ha hozzámszól valaki, annyit stresszelek, hogy már a cigire is rászoktam, és egyszerűen áhh...valaki segítsen... :/
2010. nov. 21. 20:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Értem...

Szerintem jó sokat kéne beszélned angolul, hogy megjöjjön az önbizalmad.

Mindig vannak vállakozó szellemű emberek akik akár ismeretlenül is vállanak iylesmit.Mármint neten beszélni.Ha már jól megy a nyelv, akkor szerintem az önbizalmad is nagyobb lezs.

Külsődön pedig gondolkozz el, és tegyél ellene.Másfaja ruhák, haj, stb...

Sok sikert neked! Kitartás, lezs ez még jobb is hidd el!

Sokáig maradtok?

2010. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igen úgynézki örökre. Elég jó itt minden, látogatóba meg mindig lehet menni.
2010. nov. 21. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!