Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az, amihez tehetséged van,...

Mi az, amihez tehetséged van, de mégsem azt tanulod?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

rajz. grafikus akartam lenni. többször is mondták, hogy van tehetségem hozzá, még versenyeket is nyertem és amikor suliválasztáshoz került a sor, akkor a tanulmányi eredményem miatt(3-as és 4-es) nem engedték, hogy bekerüljek. oltári nagy kicseszésnek éreztem.

most az írás áll közel hozzám, de ugye itt Magyarországon mindenki eláshatja magát ha tehetséges mert nem az számít, hanem az, hogy mennyire vagy jó matekból...

2010. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tánc.
2010. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Matematika.
2010. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én élelmiszer és vegyiárú eladónak tanulok. szeretem is de van más is amit szeretek és nem tanulom.

Fodrászkodás. Itthon mindenkinek én csinálom a haját + barátnőknek. Mindig jól sikerült és még egyet sem rontottam el :)

2010. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biológia és a matek. Akár orvos is lehetnék, vagy matektanár, de nem ezeknek tanulok.
2010. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!