Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőimnek...

Mit vegyek a barátnőimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

13-14 éves lányok vagyunk. Csak ötleteket kérnék, ezért nem írok szempontokat. nagyjából 8 lányról van szó, ebből 1-ől tudni kell, hogy félig fiú... (stílusa miatt...) Megígérem, ha valaki normális választ ad, felpontozom!

Összeg: 3000-ig legyen


Előre is köszönöm!


2010. nov. 23. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

- vegyél egy jó könyvet

- készíts valamit saját kezűleg:

üvegfestés, szalvétatechnika, origami, gyöngyfűzés, ...

- vegyél egy finom csokit

- szép sálat vagy kendőt

- bögrét a nevével, vagy csak egy szép bögré

(pl. kollégistának hasznos)

- valami drágább teát szaküzletben

- társasjátékot, ha szereti

- féléves magazin előfizetést

- mozijegyet (akár az összes barátnődnek egyszerre,

hogy elmenjetek együtt egy jó filmre)

2010. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

mindenképpen spórolsz a saját készítésű csomagolással már nem beszélve róla, hogy nem a gépet nyomod és elvagy közben, fel tudod dobni ahogy kedved tartja és egyedi lesz :D

-valami könyvet ami érdekli az illetőt, elejére pedig írj bele valami jókívánságot! (ha nincs érdeklődése nagyon könyvek felé akkor a vicckönyvek ált beválnak)

-egy kis listát készítsd neki azokról a dolgokról amit szeretsz benne/bennük és azokat is amiket nem mindezt lehet viccesen leírni majd azt mellékeld az ajándékhoz (szintén frappánsan feldobva díszítéssel)

-és ami a legjobb, ha figyeled őket és kiokoskodod mi érdekli őket(gondolom ha barátaid már rájöttél) és így azon belül gondolkodj!

2010. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha fejenként 3000 forintot szánsz rá akkor van pár ötletem:)

1 : mindenkinek biztosan 1-1 üdvözlőlap

2 : napló , füzet , karkötő

3 : party szemüveg mindig bejön:)

4 : a fiús barátnődnek például tech deck nekem is van pedig én nem vagyok fiús

5 : körömlakk

6 : inga ami megmond mindent például ha megkérdezed tőle hogy ötös lesz a biosz dogám akkor megmondja...nekem mindig jót mondott...

nah ennyi...xD

2010. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vibratorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr XDDD
2010. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!