Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyvet olvassak? (lent)

Milyen könyvet olvassak? (lent)

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy elég válogatós vagyok a könyvek terén. Nagyon kevés könyv köt le! Nagyon olvasnék már, de nem szeretném, hogy elkezdek egy könyvet, de nem tetszik ezért a polcon porosodjon.. :)

Igazából teljesen mind1 hogy miről szól.. ja, csak annyi, hogy nem szeretnék vámpíros könyveket olvasni! :)

Eddig a Tizenhárom okom volt című könyv tetszett a legjobban.

Remélem írtok! :)

13/L


2010. nov. 27. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig Bálint Ágnestől a Szeleburdi család, Thomaz Brezinának a Pennys könyvei, és Annie M. G. Schmidt-tól a Macskák társasága című könyvek jöttek be. :) Amúgy én is sokszor voltam már úgy, hogy elkezdtem egy könyvet és abbahagytam, mert olyan unalamas volt. Néha még a kötelezőket is filmen nézem meg, mert annyira nem köt le a könyv... -.-

14/L

2010. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

utánanézek :) köszi.

igen, én is így vagyok a kötelezőkkel... sőt, olyan is van, hogy neten elolvasom az összefoglalóját :D

2010. nov. 27. 14:17
 3/4 anonim válasza:
j. goldenlanetől az isteni balhé című kőnyv nagyon jó, végulülis tőle bármit elolvasok
2010. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm :)

esetleg olvasta valaki az édes annát? mi a véleményetek róla? :)

2010. nov. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!