Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

AĐA kérdése:

Mit csináljak hogy ne legyen ciki?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok, dec.3-án lesz egy disco a suliban,amit minden évben 2szer megrendeznek. Eddig nem volt semmi gond, de mostmát a tesóm is egy suliba jár velem, és állandóan röhög azon,hogy hogy táncolok,meg minden. Nekem meg már csak két ilyen disco-m lesz az osztállyal,és nem akarom kihagyni, viszont az ciki,hogy mindig ott van,és csak röhög. Azt mondta,ő azért akar jönni hogy rajtam röhögjön,nem is érdekli a disco.


tudtok valami "trükköt",hogy rávegyem arra, hogy ne jöjjön el??

LÉcci fontos!! 14/L


2010. nov. 30. 14:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Tegnap azt mondtam neki hogy én se megyek és tartsunk inkább itthon egy "horror-estét".Ebbeő benne is van.Persze otthon, az utolsó pillanatban irnék neki egy cetlit,hogy mégis megyek.Akkor ő szerintem nem jönne vissza....

esetleg valami jobb ötlet???

2010. nov. 30. 14:35
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Majd kinövitek..
2010. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

ha nem tettszik lehet innen húzni -.-"

ja és ment a minusz

2010. nov. 30. 14:46
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit se tud érdekelni, hogy minuszolsz, elsö helyen állok, szóval nekem nem ártasz... :)

Egyébként pedig mit vársz mit fognak neked írni? Zárd be az öcséd a szekrénybe vagy mi? Ha ilyen kis dedósok vagytok, hogy ilyesmikkel szórakoztok, hogy röhögtök egymáson akkor mit lehetne csinálni? Semmit. Ezért is írtam, hogy majd kinövitek, mert majdnem az összes korotokbeli gyerek így viselkedik.

2010. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

hát te aztán nagyon korodhoz illően viselkedsz....-.-

szóval nem kérek többet belőled

amugy meg csak annyi a bajom hogy végre szeretném még egyszer jól érezni magam az osztállyal,és nem azt figyelni,hogy mikor éget be a tesóm.....nem birod felfogni?? elég gáz...

2010. nov. 30. 14:52
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Elég primitív vagy, ha te nem fogod fel amit írtam.

Minek figyelsz az öcsédre egyáltalán? Ezért vagy te is dedós, mert ilyen apró dolgokon fennakadsz, nemhogy nem törödnél vele.

Innentöl befejeztem, mert ha így beszólogatsz mindenkinek, akkor ne várj senkitöl segítséget. Majd megtanulod pár év múlva, hogy nem így müködnek a dolgok :)

2010. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

te aztán nagyon tudod.....

ugye téged sem zavarna ha pl. szünetben beszélgetsz a barátnőiddel, a tesóm meg csak ugy "lecsubakkáz" mindenki előtt..........áááá téged sem zavarna ugye?

le lehet szállni rólam,inkább szivd mások vérét.....

2010. nov. 30. 14:57
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
mekkora fenyegetés aztamindenit XD MENT A MÍNUSZ!
2010. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

neked is....-.-

nem fenyegetés volt de mindegy....

ennyi k*csögöt.

A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK MÁR!! g*ci

2010. nov. 30. 15:05
 10/20 anonim válasza:
Küld el Samoa-ba és többet nemfog idegesiteni:) (mérd meg előbb és úgy vegyél rá bélyeget nehogy "back to folder" legyen)
2010. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!