Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit irjak neki hogy válaszoljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Mit irjak neki hogy válaszoljon, ne legyen ciki?

Figyelt kérdés
Jóban voltunk egy pasival, össze jártunk beszélgetni, enni inni, bulizni... lefeküdt mással ami engem rosszul érintett, de hát nem voltunk együtt és nem tudta h tetszik nekem. Ezután vissza vágtam neki azzal h felizgattam majd haza mentem. Azóta nem jelentkezik. Valamit irnék neki, szertném ezt megbeszélni de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.
2011. szept. 7. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Juj, ez biztos fájt neki!!!


Tudod, te hogyan okozz fájdalmat egy férfinek! :D


Ha felizgatnak minket, de utána nem lövünk, akkor fáj nekünk ott lent. :DD



Hááhháááááááááááhhááááááááááááááááááááá xDXDDDD

2011. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Micsoda bosszú komolyan xD
2011. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te egy kemény csaj lehetsz:D Belehaltam volna:D Elképzelem szegény srácot, milyen bánatosan húzhatta utána a bőrt:) 18F
2011. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!