Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondhat valaki ilyet,...

Hogyan mondhat valaki ilyet, hogy: " A multad legjobb napjai lehetnek a legrosszabbak a jovodben"?

Figyelt kérdés
ezt mondta az egyik baratom szuletesnapomra!(valojabn ex pasim de meg mindig jo baratok vagyunk szoval semmi harag,gyulolet vagy ilyesmi)....s nem igazan ertem miert mondta ezt,s esetleg mit valaszolhatnek
2010. dec. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel azt akarta mondani hogy életed legrosszabb napja olyan legyen mint a múltad legjobb napjai = tehát sose legyen rossz napod
2010. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haggyámán ***** válasza:
Az elkövetkező napjaid mindegyike legyen jobb, mint az eddigi legjobb volt. Ergo, ez egy nagyon kedves köszöntés.
2010. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha zet akarta volna mondani első, akkor lehet helyett nem legyennek kéne lennie?:S

de igen am szerintem is ezt akarta... hogy soha ne érjen annál rosszabb téged, ami eddig a legjobb volt.

vagy abszolút pesszimista felfogású a srác és úgy véli a múlt beli boldog események hiánya fájdalmassá válik, és megkeseríti az emléket.

2010. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mondta lehetnek, nem legyenek, szóval nem átkozott meg.
2010. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagyis, hogy a legjobb napok csak jók lesznek, mert újabb legjobb napjaid lesznek :)!
2010. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!