Meztelen sztorik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szőke nő zuhanyozik, amikor csengetnek. Úgy, ahogy van meztelenül odamegy az ajtóhoz és kikukucskál a kémlelőlukon. A póstás éppen ekkor néz be a levélnyíláson és így szól

-Kiskócos! Szólj anyádnak, hogy csomagot hoztam!

2011. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve Siófokon nyaraltunk baráti társasággal, egy zárt kertű apartmant béreltünk így ki ki szemérmessége szerint több kevesebb, de inkább kevesebb ruciban röplabdáztunk az udvarban. Én egy laza felszabadító ütés után az utcára küldtem a labdát, és úgy ahogy voltam meztelenül iramodtam utána. Ki a kapun és futás a labda után. az utcán nem volt senki, de a lasztinak már volt kb. 100 méter előnye és nagyon közelítette a sarokhoz. Egy laza sprintet levágva értem utol a kereszteződésben, ahol abban a pillanatban fordult be egy 10-15 fős hölgy társaság. Én léptem még pár lépést a labda után felkaptam és fordultam feléjük, akkor döbbentem rá ott álok egy szál labdában előttük. Az első pillanatnyi néma csendet nevetés majd elismerő taps követte, hogy milyen ügyesen elkaptam a lasztit. Látszott a hölgyek rettentőre élvezték a szituációt, hogy egy meztelen pasi útját állják. A labdával a kezemben átsétáltam közöttük és laza 200m-s kocogással be a kapun. A többikének vörös fejjel meséltem a történetet, akik majd halálra röhögték magukat.


Hozzá teszem nem ez volt az utolsó eset, hogy a labda kirepült, de utána a kutya sem járt akkor arra.

2011. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úuuuuuu szegénykém! na ez szar lehetett! Ja és kösz a viccet! xD
2011. máj. 2. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
szerintem annyira nem volt neki szar
2011. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

mi baráti társasággal simán meztelenül mentünk fürödni a tóra éjjel (még autóút is volt, amin volt forgalom)


mindenki csak egy türcsit vitt, azt is a vállán :D

2011. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!