Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit gondol egy ilyen lányról?

Ki mit gondol egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Aki 17 éves és még mindig általános iskolába jár.. Aztán egyszer elmondja az osztálytársainak,hogy terhes mert nem védekezted,hogy miért nem védekeztek szerintem még ők sem tudják..Aztán 72 órás tablettát nem vett... Elment nőgyógyászhoz kiderült,hogy tényleg terhes aztán kérdeztük tőle,megtartod vagy elvetetted ? Erre megvonja a vállát.. Abba nem gondol bele,hogy ha nem vetteti el akkor majd mikor látszik a hasán,hogy terhes az iskolában mit fognak szólni a tanárok.. Meg igyis lóg tesiről és akkor mi lesz?? Nem akar/akart terhes lenni de nem is tett ellene semmit normális az ilyen?? Miből gondolja,hogy feltudna nevelni 17évesen egy gyereket úgyhogy még mindig általánosba jár és semmi "jövőképe" nincs!? Én ezt nem értem..
2010. dec. 2. 17:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*védekezett
2010. dec. 2. 17:40
 2/11 anonim ***** válasza:
17 évesen általánosba jár... Egy ilyen ember szellemi képességei valószínűleg olyan gyengék, hogy nincs értelme okokat keresni a tettei között, gondolatokat a szavai között... Sajnálom őt...
2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék hogy a lány erősen szellemi fogyatékos..
2010. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem foglalkozik semmivel :O Úgymond sz*rik rá csak melegedni jár az iskolába xD
2010. dec. 2. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Elsö gondolatom, hogy cigány...
2010. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen iskola?Kisegítő vagy rendes? Ki kéne ba**ni onnan azt a csájét!
2010. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendes általános iskola.. Aztán ha rászólnak neki áll feljebb ...
2010. dec. 2. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
király:D az egyik évfolyamtársam 6hónapos terhes...13éves :D
2010. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
pffffff XD ki mit szólt hozzá?Xd
2010. dec. 2. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
megpróbálták titkolni xd de az egyik tanár óra közepén rákérdezett XD
2010. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!