Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a farnc ez? Hova lett a...

Mi a farnc ez? Hova lett a pénzem?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap este folyamán néztem meg az egyenlegemet mobilon, akkor volt rajta 548 FT. Ma reggelt mikor néztem az üzeneteim, írta a T-mobile, hogy egyenlegem 300 FT alá csökkent. Megnéztem újra, hogy mennyi pénz van rajta, 13 FT. WTF?

Eközben néztem a többi üzenetet ami közt volt egy olyan, hogy: Töltsd le a háttérképeid! és a link.

Nem értem ezt az egészet, szerintem valami csalás áldozata lettem.

Akkor megérteném, hogyha megadtam volna valahol a számomat ami ilyen jellegű sms-eket küld és zabálja a pénz, de úgy hogy semmit nem csináltam....

Mit tehetnék az eltűnt pénz érdekében? Tudom nem nagy összeg de akkor is idegesít.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. dec. 4. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
elég rendelned egy csengőhangot vagy valmit biztos küldtél egy emeltdilyas számra sms-t. kár hogy nem olvastad az apróbetűs részt ez az 1 sms megrendelésnek számít egy szolgáltatásra csak így szokták nevezni sajnos ez nem csalás megengedett. Most fel kell hívnod e tartalom szolgáltatóját hogy lemond különben mindig uj ilyen sms-eket kapsz.
2010. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az a helyzet, hogy nem küldtem sehova sms-t, de ha küldtem is vagy regisztráltam volna valahova a számommal, akkor se emlékszem már rá. Ilyenkor mit tudok tenni?
2010. dec. 4. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Mért nem a t-mobil ügyfélszolgálatán érdeklődsz? éjjel nappal hívható.
2010. dec. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!