Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendszeresen részegen dolgozik...

Rendszeresen részegen dolgozik egy pincér, hol tudnék bejelentést tenni ellene?

Figyelt kérdés
Egy maszek kocsmáról van szó. ahol a pincér minden estére sikeresen részeg szokott lenni. Természetesen ilyenkor semmi blokkot, nem ad. Melyik hatóságnál tudnék ellene bejelentést tenni ahol "rendre raknák" ????
2010. dec. 4. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Fontos neked, hogy rendbe legyen a fickó? Vagy ártani akarsz valakinek?

Nálad minden rendben van??? Ha téged is feljelent és szeretne rendbe rakatni egy jóakaród?

Én nem ártanék senkinek, ha segíteni nem tudok.

Egyébként elvonón tudnák rendbe rakni, azt aki sokat iszik.

2010. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Panaszkönyv, Fogyasztóvédelem, APEH...


Első: mindenki tegye rendbe a saját portáját, amennyire tudja. És tartassa be másokkal is azt, hogy meg a saját portájukat tartsák rendben. Azaz ha én bemegyek egy helyre, szeretnék rendes kiszolgálást kapni. Ha nem ad blokkot, akkor feketén árul. Kinek az adójából kell kipótolni azt a bevételkiesést, amit ő nem ad meg az államnak, a közösségnek?

2010. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne menj oda, ha ennyire zavar!

Egyébként, ha ilyen biztos vagy abban, hogy minden este részeg, akkor mindennap ott vagy.

Nem lehet, hogy ez fordítva van?

Lehetséges, hogy te kerülsz rendszeresen olyan állapotba, hogy a pincér azt gondolhatja, nincs szükséged a blokkra.

2010. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az enyémből. Mert én igen rendesen fizetek adót. (most nem a járulékról beszélünk), áfát, társasági adót, ipát meg miegymást. Én azért másnak nem tennék keresztbe, legfeljebb nem ott költeném el a pénzem, ahol nem tetszik a környezet meg a kiszolgálás. A feljelentgetés az irigység jele. Nem gondolod?
2010. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!