Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek így kaphatok...

Szerintetek így kaphatok rendszeresen zsebpénzt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Ma szeretném megkérni az anyát, hogy hetente augusztus elsejétöl kaphassak hetente 1000 Ft zsebpénzt. Már volt egy kevés megtakarított pénzem, nemrég azonban elköltöttem 7500 Ft-ot, mert anyának nemrég volt a születésnapja, és a növéremmel együtt vettünk egy 15000 Ft-os telefont. Régebben már kaptunk heti 2000 Ft-ot, szükösebb idökben 1000 Ft-ot, mostanában viszont anya egyszerre szokott adni 5000-10000 Ft-ot kb kéthavonta, én viszont inkább rendszeresen szeretnék egy kevés zsebpénzt kapni, ami biztos. Anyának megígérném, hogy sokat besegítek a házimunkában, az állatainkat és fogom etetni (ami a növérem dolga, de ö mostanában diákmunkázik), és hogy nem fogom hülyeségekre költeni. Szerintetek anya beleegyezik? Amúgy anya veszi a kaját, ruhákat, szinte mindent, én inkább olyanokra költeném, mint egy mozi a barátnömmel, vagy nagy szenvedélyemre, a sminkekre, és szinte mindig gyüjtök valami drágább dologra, pl. telefonrsa, és van kb. 10000 Ft félretett pénzem, vésztartaléknak, vag ha anyáéknak nincs pénze, akkor kisegítem öket. szerintem megérdemlek ennyit, nem vagyok felelötlen, kitünö tanuló vagyok. szerintetek? 15/L
2011. júl. 30. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megengedi!Elvégre egy kutya hogy hónap végén kapod meg van hetente,de ez így bizonyosan jobb!Megérdemled szerintem!Szia!:D:)
2011. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%

szerintem 100%

egy ilyen megfontolt és kedves lány mint te bármit megérdemel

:)

2011. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :) Akkor ma délután meg is kérdezem.
2011. júl. 30. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:
simán.a mit leírtál az alapján igen.
2011. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!