Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyemben?

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés
nem akarom részletezni, csak annyi hogy nagyon csalódtam egy "barátomban", mert egy igazi barátom elmondta hogy mit mondott a hátam mögött, és hogy ezt a dolgot miért nem mondta a szemembe.. és nem tudom eldönteni hogy írjak neki egy levelet hogy csalódtam benne és a jövőben mellőzzön mindent amit addig a "barátságunk"-ért tett, vagy (mivel mellettem ül órákon) csak ne beszéljek vele és szarjam le hogy levonja a saját következtetését? légyszi vegyétek komolyan a kérdést..:D és kösz ha elolvastátok:)
2010. dec. 4. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

először is az nem kérdés hogy

nem fogom részletezni csak annyit mondok hogy izé izém izéjét izén és izé izéje izé izléjével izél izén izékor

mert akkor már részletezhetted volna.


másodszor természetesen ne vegyél róla tudomást.véletlen se beszéld meg vele mint egy felnőtt. vissza az oviba!

2010. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

na:(:D

de nem tudnék őszintén beszélni vele, mert ősem volt velem az, valamint úgy érzem hogy simán nem édemli meg hogy megértse hogy miért utáltam meg hirtelen.

és nyugi, részletezve hosszabb lett volna.:D

2010. dec. 4. 22:03
 3/21 anonim ***** válasza:
akkor ebbe mi a kérdés? tudat alatt már döntöttél csak tudod hogy hülyeségre alapoztad az elveid és megremegtél önmagadban
2010. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
"beszéljek vele vagyne? nem tudok vele beszélni. akkor? ???? " -.-
2010. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem szeretnék vele beszélni..:D de kíváncsi vagyok hogy ti mit tennétek.:D azért tettem fel a kérdést mert még nem döntöttem el... szerintem logikus
2010. dec. 4. 22:20
 6/21 anonim ***** válasza:
ha nem is tudatos,de te már döntöttél,és nem fog megváltozni a véleményed akármit írunk .
2010. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha megfogadod egy tapasztaltabb ember véleményét, akkor beszélsz vele
2010. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ha tapadsz ovihoz akkor fordulj el és szürcsöld arrébb a kakaódat.
2010. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
b*zdmeg nyögd már ki hogy te mit csinálnál a helyemben:"D nem tök mindegy neked hogy utána mit csinálok? az én dolgom hogy mit kérdezek.. és ha nem tetszik nem kell válaszolni.:)
2010. dec. 4. 22:23
 10/21 anonim ***** válasza:
beszélnék vele B.zmeg! egy barackmag hamarabb felfogja mint te.
2010. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!