Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan becézik a Gergőt? Ne a...

Hogyan becézik a Gergőt? Ne a netről másoljatok be példákat, hanem, hogy az ismerettségi körötökben milyen példa van rá. Pl: Gege, Geri E kettő közül melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:58
 1/7 anonim válasza:
Nekem volt egy aranyos Gergő nevű osztálytársam.Mi mindig Gerinek hívtuk.
2010. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan: Gege, Geri, Gögő, Gerge-berge és mikor nem jut eszembe, akkor Ödönke :)
2010. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gercsike
2010. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gergő vagyok és engem gerinek becéznek vagy inkább a vezetéknevemet becézve, de nem írom le mert azzal nem jutsz sokkal többre
2010. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gege! Reménykedtem, hogy senki nem írja le előttem :) Van egy imádnivaló Gergő ismerősöm, akit mindenki Gegének hív. Tök jó név szerintem :)
2010. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gege, Geri, Gergi, Gerő, már hallottam olyat is, hogy Gergőci, de olyan embert is tudok, aki Geriszonnak becézi a haverját, viszont a G.eci a Gergely régies becézése.


2010-12-06 19:09-nek:

Az ismeretségi körömben, ha hirtelen valakinek nem jut eszembe a neve, ha hölgy akkor Lujzának, ha úr akkor Ubulnak szoktam szólítani. :)

2011. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
geri,gergőci
2012. nov. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!