Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furán érzem magam emiatt,...

Furán érzem magam emiatt, bocsánatot kellene kérnem?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk az osztállyal szegeden egy kiállítást megnézni, és volt úgy 2 óra szabad foglalkozás. Az osztályban csak négyen vagyunk lányok, ebből egyikőjükkel nagyon jól kijövök, sok közös témánk van. A szabad foglalkozás alatt sok más mellet belebotlottunk egy kis bizsu boltba ahol vettünk egy-két dolgot. Aztán amikor nézegettük az ékszereket, sok ilyen "Best Friends"-es karkötőbe és nyakláncba futottunk. Megláttam egy annyira szép karkötőt ami párban volt de oszt. társamnak már elfogyott a pénze ezért én fizettem az egészet (1400Ft körül volt). Nagyon szép karkötő, nem bírtam ellen állni neki, és csak hirtelen felindulásból megvettem :S Az egyiket odaadtam neki. Na de az a baj hogy nekem nem ő a legjobb barátnőm, és ezt ő is tudja. A legjobb barátnőmmel is van ilyenem csak arra az van ráírva hogy "Friends Forever" . Másnap elgondolkodtam azon, hogy el kéne cserélni, vagy legalább a medált lecserélni, mert a mégis milyen már hogy van egy ilyenem és nem is annál van akinél kéne =/ Mert hát a "Best Friend" az egy személyhez szól, a "Friend Forever" meg nem feltétlenül a legjobb barátomhoz szól. Ezért ma mondtam az osztálytársamnak hogy mi lenne ha a medált kicserélnénk, de nem gondoltam hogy ezen ennyire ki fog akadni :( Azt hittem hogy egy egyszerű ékszer nem a világ vége. Elmagyaráztam neki, hogy miért akarom de teljesen felhúzta magát és a beszélgetés végén csak úgy odadobta a padra a karkötőt. Mondtam neki hogy hozom majd hétfőre, de azt mondta hogy nem kell neki semmilyen karkötő. Azóta nem is köszönt amikor mentünk haza, csak a pasijával beszélgetett, pedig egymás mellé zártuk a biciklinket is. Tényleg ennyire megbántottam volna :S ? Nem szeretnék vele haragban lenni. Mit csináljak :(? Kérjek bocsánatot, és adjam vissza a best friend-es karkötőt. Vagy nekem volt igazam ? És a legjobb barátnőmnek adjam ? Vagy lecseréljem a medált rajta ?

Bocsi, kicsit hosszúra sikerült de légyszi segítsetek :(

15/L


2011. ápr. 7. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen már, hogy kicseréled amit odaadtál neki? Ezt komolyan gondoltad? Megértem hogy megharagudott rád -.-
2011. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
akkor inkább ne vetted volna meg neki.ez így elég nagy parasztság, én is dühös lennék:S
2013. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!