Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Reptoidokról és a Reptoid...

M@x kérdése:

A Reptoidokról és a Reptoid invázióról szeretnék megtudni mindent!?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 19:47
1 2 3 4
 1/31 potion ***** válasza:
67%

Nos hol kezdjem .....

1. degenerált gyíkok

2. nem léteznek

3. így nem is lesz invázió

2010. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 BlackSword ***** válasza:
66%

Nem lesz invázió, csak a hisztériakeltők hívják így fel magukra a figyelmet...

Felejtsd el a témát, és légy boldog...

2010. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
BlackSword: Én boldog vagyok!
2010. dec. 8. 19:54
 4/31 anonim ***** válasza:
32%
STOP! jo az nem biztos h lesz invazio de attol miert ne hihetne a Reptoidokban ? torveny szol errol ? vagy csak azert mert te nem hiszel es mas ne higyen inkabb hagyd el ezt a temat ha nem hiszel ezekben.
2010. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 73%-os!
2010. dec. 8. 19:57
 6/31 anonim ***** válasza:
29%
Ne hagyd h az ilyenek megakadajozzak h higyel valamiben ,ha te azt jonak latod akor hiszel benne ess ne erdekeljen senki mas ! amugy az invaziorol annyit tudok h ha bekovetkezik sztem nem lesz nagy eselyunk ,ugyebar nezd a mi technologiank es az oveiket :D... es szerintem ha meg aknak mellejuk akkor mi is szamithatunk segitsegre mert azert ha vannak okosabb lenyek felemelik a hangukat mert nagyabol teljesen vegtelenek vagyunk az en elkepzelesem szerint
2010. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kommenteket!
2010. dec. 8. 20:04
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Es mar bocs h megint irok de olvastam egy konyvet ami egy ilyen reptoid ugymond atjott a foldre h megvizsgalja es a parbeszedet a reptoid es az iro kozt nem volt ellensegeskedes,tehat a reptoid elmeselte h az o bolygojan mindennek mas szine van a mint itt es a szinek halvanyabbak.Alig van szemet mert mindent amit tudnak ujra hasznositanak,hazaik a foldalat vannak h minel tobb hely legyen gyumolcsoket termeszenek.Es most h emlitettem a gyumolcsot naluk az ultetes ugy zajlik h elultetnek egy magot,vizet adnak neki ,es arra gondolnak h mikor kell nekik a gyumolcs mikor kigondoltak akkor fog megteremni.A jarmuveveik pedig ugy vannak tervezve h van egy hely naluk ahol elvehetik es addig hasznaljak amig kell nekik,mikor mar nem kell akor vissza viszik,es nem kell vizetniuk,merty nincs ott penz,nem hordanak nyaklancot,ekszereket.Csak nalunk hordnaka mert itt ugymodn egy rangot akarnak kihirdetni maguknak.Nyersanyaguk is van arany stb... de ezeket inkabb az urhajojukhoz epitik.Nem hordnak ruhakat es nagyon elkepedtem akor mikor leirta h ha faznak vagy tul nagy a huseg akkor csak siman a melegre/hidegre gondolnak es nem faznak.Nagyon erdekes...
2010. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Es ott azt irta h nem husevoek novenyeket es magokat fogyasztanak.
2010. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
Ugye, ti csak szórakoztok? Remélem... Mert ha nem,akkor bizony magatokról állítotok bizonyítványt.
2010. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!