Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Reptoidokról és a Reptoid...

M@x kérdése:

A Reptoidokról és a Reptoid invázióról szeretnék megtudni mindent!?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 19:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
köszönöm az információkat. ezekkel csak az a baj hogy ezek a Földet akarják megszerezni!
2010. dec. 8. 20:29
 12/31 potion ***** válasza:
28%
Halljátok az Új battle: Los angelesben nem a reptoid inváziót dolgozzák föl?
2010. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Los Angelesben a reptoidok a reptéren gyülekeztek.
2010. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%
Azta, ez nagyon kemény.Sírva röhögök már vagy a 10. kérdésnél, de csak most írom le!Ti kééééész vagytok.
2010. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
:OO ti most Ariana Havah könyvéről beszéltek? :O
2010. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 BlackSword ***** válasza:
42%

Örülök, hogy boldog vagy... Egyébként ha már a jogokról van szó, akkor joga van mindenkinek félelem nélkül élni, joga van ahhoz, hogy ne kelljen rettegnie nap, mint nap... Ez egy elidegeníthetetlen emberi jog, mely születésünk óta (de legalább 1948-óta elidegeníthetetlen emberi jog)... Akkor miért kell kelteni a pánikot???


ET-meg ha idejön, akkor jól szétrúgjuk a hátsóját!!!

2010. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
én nem félek csak így izgalmasabb az életem!
2010. dec. 9. 19:04
 18/31 anonim válasza:
12-08 20:19! Mi ennek a könyvnek a címe?
2010. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
én az vagyok. már lezajlott az invázió, és mivel tudjátok egyesével ip cím alapján levadászlak és elfogyasztalak benneteket. jóéjt . reptoidok??? komolyra fordítva a szót ha valaki elkezd hinni bennük/lát is olyat akkor azonnal álljon le a drogokkal főleg a hallucinogénekkel.volt hogy nessie (loch ness i szörny) a legtisztábban és a legjobban pont a nyolcadik viszki után látható. a reptoid meg a 4.edik bélyeg után.baromság higgyé a varangyokban vagy az alienekben vagy a reptoidban nekem nyolc de kamu az egész najó 40 római számban végtelenszer
2010. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
100%

Szerintem erre a könyvre gondol:


*****


olvassátok csak el. nem kötelező semmiben hinni, fel lehet fogni egy sima sci-fi-ként is.


Ha a reptoidokról szeretnél többet megtudni, akkor kezd az olvasást ezzel az írással, mely a földön valaha létezett összes civilizált társadalom teljes történelmi életképét mutatja be.


[link]


Nem kötelező semmiben hinni, sőt ez nehezen elvárható bárktől aki elolvassa mindezt.... fel lehet fogni egy sima sci-fi-ként is. Amúgy én sem tudom, mit gondoljak a dologgal kapcsolatban. Mindenesetre ez is egyféle "biblia" csak kicsit más dolgokat ír, de a lényeg ugyanaz, elolvasod és vagy elhiszed vagy nem :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!