Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt már a budapesti...

Ki volt már a budapesti Vadaskert kórházban? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

igen ők téll.nagyon jó fejek:DD

Hát nekem Gergő az egyik...:D a másik pedig Magdi néni:P

2011. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ők is szimpatikusak nekem,mint ahogy fentebb írtam szerintem mindegyik ápoló normális :P
2011. jan. 25. 20:32
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok és, hogy már sokkal korábban tetted ki és én mégis kérdezek tőled..., de végülis tudtak segíteni a pánik problémáidban? Nekem pánikrohamaim szoktak lenni, sokszor nem kapok levegőt, remegek sikítok stb..neked is hasonló van/volt? Tudtak benne segíteni? Milyen kezelést kaptál, mit csináltak veled? Igazság szerint én már sok helyen voltam, de nem foglalkoztak velem és már nagyon szeretném, hogy elmúljon, de minden nap nagyon rosszul érzem magam..=/ Kérlek majd válaszolj!:) Másik kérdésem, hogy úgy tudom ez alapítvány. Ezekszerint fizetni is kell a kezelésekért?:S

2011. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

levagyok maradva "kicsit" a válaszadással. voltam, 7-8 éves korom óta járok oda.. elsőnek a ticjeim miatt jártam, szedtem rá gyogyszert meg ilyenek..aztán jártam szorongás miatt, most meg mehetek vissza mer álítolag depressziós is vagyok..szerintem jó hely. bár nevet nem mondanék, van akinek nekiesnék pszichiáterre gondolok..összeverném:D

de a lényeg, hogy nekem tetszik,sokan aranyosak.. szilveszter jóófej(Y):Dmeg gergőt is bírom:D meeg nemtudom:Dsokmindenkit...

2011. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

20:17-nek

attól függ, hogy melyik rendelésre mész. magánrendelésbe, ami fizetős, ott 7E 1 óra, ha államira mész ott nem kell fizetned viszont iszonyatos várólisták vannak. Nekem nagyon sokat segített, bár én nem anorexia vagy pánikbetegség miatt kerültem be. De ha bármi érdekel írj privit ;)

2011. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én voltam, de csak egyszer, és nem éreztem jól magam, egyáltalán.:( Februárban, Napraforgó részlegen,és nem azzal volt baj, hogy nem lettek volna kedvesek vagy valami. De én nem bírom elviselni az ilyesmit, ráadásul pont, hogy szorongás volt az egyik ok ami miatt ott kötöttem ki, és rám ez csodák csodájára még csak jó hatással sem volt, mert engem frusztrált valamiért(és nem tudom ,mai napig nem jöttem rá miért) maga a helynek az egész kisugárzása. Akkor persze be voltam ijedve és nem mertem ellenkezni ott meg semmi, de most utólag inkább vissza se mennék,akárki akármit mond. Én az egészet úgy éltem meg,mintha börtönbe lettem volna zárva, és lehet, hogy erősen fogalmazok,de nagyon nem volt jó nekem... Csak rettegtem, nap,mint nap,minden egyes feladattól. Ráadásul egyedül éreztem magam, és ott láttam csak mennyire félénkebb voltam, mint ott rajtam kívül a többiek. Néha majdnem rám jött a zokogás,főleg most így utólag ha belegondolok, inkább már elfelejteném. Különben a szorongás az nálam már egészen születésem óta ,,megédesíti" a mindennapjaim, aztán mikor kamasz lettem, előjöttek nálam szezonálisan visszatérő depresszív időszakok,amikor még az önpusztítási hajlamok is előtörnek.Sajnos (erre nem vagyok büszke) de falcolás, stb. (ezt már nem csinálom 3 éve hála az égek)illetve a 3-4 éve folyamatosan tartó evészavaros probléma, voltam anorexiás,pont úgy tél körül tetőzött leginkább ez az időszak, de leginkább a bulimia dominál, amit aztán még mai napig nem tudtam leküzdeni. Valamikor meg a 2 keveredése, egy-két nap koplalás, aztán falás-hányás. Igaz a legdurvább időszakom tavaly ilyenkor volt, mikor is napi 10-12 szem hashajtót szedtem be,mint a cukrot,és koplaltam napokig, csak feküdni bírtam stb. Majd falás ,akár napi 5-6 hányás. Ez a hányós dolog még ugyan tart, de próbálok szépen lassan kijönni MAGAMTÓL(!) belőle, mert gy érzem nekem magamtól kell, mert jártam én már pszichológushoz, kettőhöz, pszichiáterhez is,de bíztatóbb eredményeket, hosszabb távra nem sikeredett elérni. Én úgy gondolom, hogy mivel ez az én akaratom én a saját akaratomból fogok meggyógyulni!.Pl. úgy kezdem,hogy mivel sokszor naponta többször (4 v többször is) hányok,ezért lecsökkentem először 2-re,majd ha ez megy, akkor pl. hétvégeken nem engedem meg magamnak a hányást, aztán majd hétköznap is egyre kevesebbszer. Most pl. egyre jobban megy, ha néhány napig csökkentem stb. Nem fogom feladni,kijövök belőle, és már semmilyen hashajtót nem szedek különben. És elnézést, amiért hosszúra sikeredett,meg azért mert szidtam a helyet,de ki jött belőlem, és úgy érzem muszáj volt, így megkönnyebbültem. De félreértés ne essék, az embereket,az ott dolgozókat,ill. a csoporttársakat sem szidtam, azokkal nemvolt gondom, mondom akkor úgy általában mindennel, és szerintem azért vélekedek így, mert már elszeretném felejteni azt az időszakot.
2011. nov. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia, én is voltam már!! :D Bár elég régi a kérdés, remélem nem baj, hogy írok. :) Barlangban és méhkasban is voltam már, kedvenc ápolóim Robi bácsi és Gergő! :D

15/L

2012. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
75%

Melyik volt az a bácsi amelyik állandóan pókerezni akart? Én őt ki nem állhattam. Amikor megjött rögtön leült mellém, feltette a lábát az asztalra és megszólalt. Azt mondta hogy hallja hogy én vagyok itt a kemény dió de majd Ő megtör. Sikerült is. Gratuláltam neki.

A többi nagyon jó fej. A kedven Doktornőm Merkl Dóra ;) Nagyon rendes rugalmas és jófej:)

2014. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, Robi imádott mindig pókerezni, én mindent tőle tanultam ilyen téren. :)

17-es voltam.

2014. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!