Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 munkatársam aki ugy...

Van 1 munkatársam aki ugy beszél velem mint a kutyával, mert én nagyon csendes és visszahuzodó vagyok. Ezt ö is tudja De vannak dolgok amiket én tudok róla, csak tartom a szám. szerintetek beszóljak e neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
inkàbb csak fenyítsd be elöször
2010. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
halkan és nyugodtan, mondd a szemébe: "Kikérem magamnak ezt a hangot! Én tisztelettel beszélek önnel, akkor elvárom másoktól is". És hagyd ott. Nehogy már hagyd magad!! Gondolj arra, miközben ezt mondod neki, hogy épp "tojik" a wc-n és kigúvad a szeme! (bár úgy meg nehéz komolynak maradni).
2010. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Finoman fenyítsd be, jól mondják. Semmi erősködés, semmi keménykedés, hiszen tudja hogy csendes vagy, nem fog komolyan venni... Helyette játssz tiszta lapokkal - ha tényleg tudsz róla számára kellemetlen dolgokat.


De én a helyedben inkább csak simán megkérdezném, tisztáznám miért is beszél így velem. Nem akarnék még rosszabb viszonyt.

2010. dec. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg folyton ezt teszi veled, akkor lehet visszakéne vágni valahogy... megérdemelné.
2010. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!