Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek énekes?

Hogyan lehetek énekes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sok embertől hallom vissza,hogy nagyon jó hangom van,és hogy miért nem kezdek vele valamit?!

És nehogy leírjátok nekem,hogy ott a megasztár meg a satöbbi :D

Tehát az ilyen tehetségkutató műsörök nélkül szeretnék befutni,mint pl : Barbee,Lola,No Tanx

Várom a válaszokat!


2010. dec. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Műsörök nélkül? Igazad van, jobb az igazi sör :D

Komolyra fordítva a szót, egyrészt protekció kell, másrészt nem szabad túl jó zenét játszani.

2010. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki leírná érthetőbben,mert én is csak ilyen kérdéseket találtam a neten!
2010. dec. 13. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
töltögess fel youtubra videókat magadról,ahogy énekelsz...barbeet is úgy "fedezték" fel ha jól tudom
2010. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Protekció: ismerned (jó esetben csak ismerned) kell vkit, aki be tud juttatni a popszakmába.

Azt pedig, h ne legyél túl jó, azért írtam, mert a tömegnek az igénytelen tucatzene kell, a rádióban és a tv-ben is szinte csak az megy. Igényes zenével szinte lehetetlen befutni.

2010. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok 10-éves vagyok hogyan lehetek énekes szerintettek meg probáljan?
2012. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!