Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 28 évesen lehetek még énekes?

28 évesen lehetek még énekes?

Figyelt kérdés
Még soha nem tanultam éneklést,most szeretném elkezdeni. Azt mondják,szép hangom van,csak képezni kéne. Szerintetek?
2010. nov. 26. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A hangképzést sosem késő elkezdeni. :)

Egy jó(!) énektanárra van szükséged, készségre az együttműködéshez, türelemre, lelkesedésre. :)

Jó tanulást :D

2010. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

attól függ, mit értesz "énekes" alatt. befutott, sikeres, sztárénekes biztos nem lehetsz, ha nincsenek kapcsolataid. rengeteg a nagyon tehetséges, pici kora óta éneklő ember, akit senki nem ismer.


de ha valóban tehetséges vagy, és valóban az éneklés szenvedélye elég nagy benned, akkor képezheted magadat énekesnek is, és énekelhetsz különböző zenekarokban, ha alkalmasnak találnak téged rá, vagy ha alapítasz egy zenekart. ha jók vagytok, felléphettek, és megismerhetnek titeket bizonyos körön belül. ezt el lehet érni, ehhez nincs késő.

2010. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

óóó dehogy akarok én sztár lenni :DDD

nekem már az is nagy boldogság lenne,ha karaoke bárokban sikert aratnék :)

hallásom az van,tisztán éneklek,csak olyan gyengécske a hangom,meg nem tudom hogy kell képezni rendesen. Ezért gondoltam hogy énektanárhoz fordulok. Van "rendes" foglalkozásom,ezt hobbinak szeretném.

2010. nov. 26. 22:35
 4/13 anonim ***** válasza:

Kétesélyes a dolog.

Vagy bejutsz egy megasz@r döntőbe vagy nem,vagy kikerülsz a puruttyára,vagy nem....

Vannak érdekes noobok,legalább vidámságot hoznak a szürke mindennapokba :)

2010. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28 évesen? Hát persze, Szíj Melinda 41 éves és töretlenül halad előre!
2010. nov. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kezd el most, aztán ha megy szerezz magad mellé pár középszerű zenészt és már fel is léphettek hétvégenként itt-ott kis kocsmákban.

Nagy sztár valószínűleg nem leszel, de hobbiként, a zene szeretetéért elkezdeni sosem késő.

2010. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze! Próba cseresznye. "Szuzönbojl" is későn kezdte.
2010. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
vastag csaba is 28 XD
2010. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát igen...és szerintetek hány év alatt tanulok meg profin énekelni,hangot képezni?
2010. dec. 3. 12:37
 10/13 anonim válasza:
attól függ operaénekes, popénekes, vagy rock énekes vagy milyen énekes akarsz lenni
2010. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!