Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen verset írjak egy 12...

Milyen verset írjak egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Külön órákat veszek Angolból a középfokú nyelvvizsga előkészületére, és Karácsony alkalmából a tanár megszervezett a csoportunknak egy olyan játékot, hogy felírta a csoportban lévő emberek nevét egy papírra, majd mindenki kihúzta azokat egy kalapból. A helyzet a következő: Egy 13 éves lánynak húztam a nevét, ajándékot vettem már, már csak verset kéne neki írni, a gond csak az, hogy nem tudom megfogalmazni a gondolataimat -nem szerelem, ne értsetek félre-, sose tudtam verset írni. Kérlek segítsetek kitalálni valami rövidke kis versecskét.
2010. dec. 13. 19:47
 1/1 anonim válasza:

Erre magad kell rajojj, mas nem raghatja a szadba, mert akkor az mar ne ma te gondolatod. Gondold el mit erzel iranta, es onsd szavakba :)


Sok sikert!

2010. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!