Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit értél el az életedben?

Mit értél el az életedben?

Figyelt kérdés
Mit szeretnél elérni még?Szerinted van rá esély hogy el is érd?
2009. jan. 21. 12:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Mélyen együtt érzek az utolsóval, akár én is írhattam volna (szintén 22/f).

Amikor már majdnem jó az embernek, akkor kiderül, hogy mégsem az.

Alapvetően csak valami jó állást szerettem volna (jobbat, mint a környezetemé) egész életemben, de mára sajnos rá kellett jönnöm, hogy lehetek én akármiben a legjobb, legokosabb, legszebb stb., ha nem köpök le senkit, akkor senki maradok. De én ezt sajnos nem tudom megtenni.

Így mára csak egy álom maradt, egy saját vállalkozás. Az ötlet már megvan, nagyjából tudom is, hogy kellene elkezdeni, csak a kezdőtőke hiánya...


Utóirat: ha még egyszer valaki leírja azt, hogy "muszály", én pucéran végigszaladok visítva a Váci utcán, mint egy malac...

2009. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát én még nem sokat értem el, mivel még elég fiatal vagyok és van idom! Viszont a szuleim gyakorlatilag semmire nem vitték, az anyám tanítono és nem élvezi a munkáját, az apám pedig munkanélkuli és én még soha életemben nem voltam kirándulni, ahogy az egész családombol senki sem. Ez van.. :( én elég kitarto vagyok, hogy megvalosítsam álmomat, miszerint korbe utazom a világot, bár mindenki megprobál lebeszélni róla és sajnos nincs olyan barátom/barátnom aki biztatna.....
2009. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok az otthonhoz :) egeszseggel lakjatok :D

en 21/L vegzos egyetemista vagyok. eddig elertem hogy boldog parkapcsolatban elek mar 3 es fel eve. kesz vagyok a diploma utan londonban dolgozni hogy legyen egy kozos jovonk. csak ehhez aldozni kell egy kis kulonletet mert csak en megyek. Amugy regi vagyam hogy sajat gyerek mellett ( par ev mulva ha eleg erett es felelossegtudatos leszek az anyasaghoz) orokbe fogadjak egy "csoki" geyreket is :). de a vilag nagy reszet is bejarnam. ugy erzem az eletem egyik fo celja. nagyon sajnalnam ha kihagynam.

2009. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

23 éves nő vagyok, 7 éve boldog párkapcsolatban élek a párommal, aki 5 éve már a férjem is. Van egy 4 éves lányom, és jelenleg várandós vagyok a második gyermekünkkel. Igaz, hogy a házunkon és az autónkon hitel van, de ezek törlesztése szerencsére még nem okoz gondot.

Szóval összegezve az eddigi életemet, teljesen meg vagyok elégedve, szerintem szerencsésnek mondhatom magam.

2009. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%
Sziasztok!25 éves lány vagyok.4 éve van egy párom,akivel másfél éve összeházasodtunk.Van egy 11 hónapos babánk.Ez a kérdés jó,mert épp a napokban gondolkodtam el,hogy eddig mire vittem az életbe,és hogy lesz ezután.A babánkat imádom,de a férjem már nem a régi,eléggé ellaposodott a kapcsoltunk.Köszönhető az anyagi problémáknak:3 hitelünk van,és hónap végére már nincs egy forintunk se.Elkezdtem pár éve az egyetemet,de nem fejeztem be.Van egy szakmai érettségim,de össz-vissz 2 munkahelyem volt eddig a kereskedelemben.Már most azon filózok,hogy mit fogok csinálna,ha a gyermek elmegy oviba.Semmit nem értem el,ha a karriert nézzük,és ez nagyon lehangoló!És hogy boldog vagyok-e?Egyrészt igen,mert van egy gyönyörű gyermekem,másrészt viszont semminek érzem magam,fogalmam sincs hogyan alakul a jövőm,a férjemmel,továbbá a munkahelyet illetően.
2009. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
23 éves nő vagyok.van egy szociális gondozó szakmám.de eddig nem dolgoztam benne.nekem mindig csak a gyárak jutottak:(van egy 22hónapos tündéri kisfiam és 3 éve vagyok férjnél.a kapcsolatom nem az igazi a párommal nem olyan mint volt,talán a gyerek miat talán a pénz hiány miat nem tudom.van egy kertes házunk fele banki hitelböl fele öneröböl(nem apuci segitet)23 évesen nem sokat értem el az életben tulestem sok csalodáson elveszitettem az édesapám,s talán a férjemet is ha igy folytatja,1 év alat meghisztam mint állat sajnos betegség miat.....de boldog vagyok mert van egy kisfiam aki miat van értelme az életemnek.
2009. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Örülök az eddigi válaszoknak!

Igazából én úgy látom hasonló gondok vannak máshol is mint nálunk sajnos!Én is boldog vagyok hogy van két szép gyermekem de közben meg mégsem!Nincsenek már talán céljaim se!Nincsenek barátaim!

2009. jan. 21. 16:18
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

A közgazdász diplomámnak örültem, mikor végre a kezembe vehettem, aztán megkaptam a világ legjobb munkáját, amit imádok, és már 5 éve ott dolgozom. Az egyetemi nagy szerelmem lett a férjem, aki egy gyönyörű kisfiúval és kislánnyal ajándékozott meg.

Jelenleg a családi házunkat építjük, elsődleges célunk ezt befejezni, hogy beköltözhessünk, és éljük a kis életünket.

2009. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Gratulálok?

Akkor minden szép és kerek ugye?;)

2009. jan. 21. 19:06
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
van 2 szép kislányom,és egy nagyon rendes férjem,akiket imádok.ezt értem el eddig,és azt,hogy nincs és nem is volt semmiféle hitelünk(ami azt hiszem fél siker az életben)mindig erre vágytam,és egy nyugis munkahelyre,nem törekedtem és nem is fogok karrier után kepeszkedni,sem utazgatni a nagyvilágban,mert a púpomnak se hiányzik.ilyen voltam,ilyen vagyok 32évesen,és ilyen is leszek :) family forever! :))
2009. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!