Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit értél el az életedben?

Mit értél el az életedben?

Figyelt kérdés
Mit szeretnél elérni még?Szerinted van rá esély hogy el is érd?
2009. jan. 21. 12:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Örülök hogy azért szép és jó dolgokat is hallok(olvasok) :)

Lehet én vagyok túl nagyra tőrö?!


További jókat kivánok mindenkinek a csüggedöknek meg kitartás!

2009. jan. 21. 20:29
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

valaki írta,hogy az ismerősei az iwiwen tele külföldi nyaralásos képekkel,vezető beosztással.érdekes,ugyanez van nálam is,az ismerőseim 95 %-a feszít ilyen-olyan egzotikus helyeken(csak ilyeneket raknak fel,miért is ne :)és szívemből mondom,nem irigységből,hisz ha nagyon akarnám én is megtehetném hogy felrakom,de nem az a lényeg..hanem az arc,(AMI SOKSZOR NEM IS LÁTSZIK)nem a háttér,alul a felirattal,hogy épp hol járt az illető :D

többségnek azt gondolom ez a célja az életben,hogy minél több helyre eljutni,karriert építeni,és majd 40.után felmerülhet a család gondolata.lehet hogy ők gondolják jól,csak én vagyok ilyen korai "leülős"? :))

2009. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindent elértem az életben, amit kitűztem magam elé, de (!) állandóan szem előtt tartva kedvenc mondásomat: Ha nem érheted el azt amit akarsz, azt kell akarnod amit elérhetsz. Családom nincs, tehát mindenem amim van csak anyagi dolgokban testesült meg: van két diplomám, jó állásom, kocsim és egy motorom amin kersztül kasul beutaztam már a kontinenst. Boldognak nem tudom, hogy boldog vagyok-e, de elégedett mindenképp. Egy ideig. Mostmár csak egy megértő és melegszívű feleség hiányzik és két lurkó. Vagy három :)
2009. jan. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mindent elértem az életben. Pl. hallgattam remek zenéket, olvastam piszok jó könyveket, gondolkodtam érdekes kérdéseken, nagyokat aludtam, ettem és ittam, vannak barátaim is, akikkel kellemesen eltöltöttem sok órát. Ja, és eddig többnyire sikerült elég keveset dolgoznom, hogy az említett hasznos dolgokra több idő jusson. Az a tervem, hogy kb. ezután is így lesz, és talán esély is van rá. Hasonló sikereket kívánok mindenki másnak is!
2009. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válasz tetszett a legjobban :) Miért van az, hogy akárkit megkérdeznek arról, hogy mit ért el az életében, rögtön az anyagiakra,és a presztizsre gondol?

Hogy én "mit értem el"? Szerető családom, és barátaim vannak, egyre többet és többet ismerek meg a világból, vannak álmaim, vágyaim, tapasztalataim, és persze a tudat, hogy mennyi minden áll még előttem. :)

Lehet nem vagyok gazdag, nincsenek stabil alapjaim, de megadatott nekem az a kincs, amit életnek nevezünk, és én ennek élvezem ki minden percét.

2009. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!