Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lesznek idegesek,...

Miért lesznek idegesek, akiknek szólnak, hogy helyesírási hibájuk van? Inkább megköszönnék, nem?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mikor valaki egyetlen vesszőt sem használ, vagy hibásan írja le a szavakat. "humbuk, ojan, mien"
2010. dec. 17. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az igazság fáj. :(

Mondjuk engem is zavar néha, hogy egyesek milyen szövegeket képesek kiadni a kezükből.

2010. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de...

Ha csak ezt írja, és a kérdésre nem válaszol, akkor én is szóvá teszem, hogy ne kötözködjön.

De azért figyelek is, hogy helyes legyen amit írok.

2010. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam jelezni, ha valakinek nagyon durva helyesírási hibái vannak.

Ettől függetlenül a kérdésére is válaszolok.

2010. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem erre kíváncsiak.És mi,olvasók is idegesek leszünk,mert mi sem erre vagyunk kíváncsiak.Nem nyelvtan órán vagyunk!Ha rákattintok egy érdekes kérdésre,akkor azt várom,hogy ott normális válaszok legyenek.Mindez független a helyesírástól,itt az oldalon.De ha normális válasz helyett csak helyesírási kritikát látok,nos akkor elönt a harci ideg!Ne lepődjön meg a kritikus,ha piros pacsit kap!
2010. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

:)

Sokszor égnek áll a hajam, de nem szoktam szóvá tenni, mert semmi értelme, ebből úgysem fog tanulni, meg úgy gondolom, nem is az én feladatom oktatni az illetőt.

Kap választ a kérdésére és kész.


Az viszont engem is zavar, ha esetleg olyan kérdése van, amire én is kiváncsi vagyok, de úgy kell szemezgetni a sok hülyézés között, hogy kapott e valakitől választ.

2010. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként van itt az oldalon a tudomány témakörben helyesírás rovat.Jó lenne,ha az írás kritikusok ott fejtenék ki az észrevételeiket,kritikájukat!Ott nyilván nem olyan idegesítő.
2010. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Íráskritikusok? :D Ez tetszik. Persze, válaszolni szoktam, csak amolyan megjegyzésként mellékelem, hogy esetleg nagy kezdőbetűvel a Magyarország szó szebben mutat.
2010. dec. 17. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek szólnak, aki notórius hejtelenülíró az ettől nem fog helyesen írni.

Azokkal meg szintén kicsesznek akik nem anyázásokat hanem válaszokat akarnak olvasni.

2010. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!