Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttatok már csajokat egymássa...

Láttatok már csajokat egymással verekedni? Osszátok meg történeteteket!

Figyelt kérdés
Min vesztek össze, hogyan bunyóztak? Esetleg voltak kitépett hajcsomók?
2009. jan. 22. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csaj vagyok.ÉS énis verekedtem már egy másik csajjal még régen. De nem én kezdeményeztem.Belém kötött aztán meg meglökött(persze direkt)mert nagyon menőnek akart tűnni,énmeg meg fordultam azt dur a pofájába.KAptam énis,ő is. Sapkában voltunk és ugy emlékszem a kezemben maradt az a ponponja vagymi.De ez 3 éve volt.Rá 2 évre meg bnők lettünk. De ez a lány nem csak velem verekedett hanem már egy csomó lánnyal amit persze ládtam,volt hogy haj maradt kezében.
2009. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ládtam hanem láttam ja meg volt olyan is amikor egy pasin verekedett össze két csaj na az durva volt folyt az orrukból a vér....:S első kommentes voltam
2009. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

én láttam egy nyolcadikos ( nagyobb darab :D ) és egy hetedikes ( ő sem valami karcsú xD ).

nemtom min szólalkoztak össze de a nyolcadikos fel volt már b*szódva és akkora pofon lekevert a csajszinak hogy az direkt a földre esett aztán meg picsogott egy sort :D

2009. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én olyat láttam hogy a csajnak kitépte a másik a fülbevalóját elég csúnya látvány...
2009. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2 osztálytársam szinte minden nap összeverekedik.

Ők örök ellenségek, nekik jóformán nem is kell ok, mert egymás szavába mindig belekötnek, s akkor pofáznak egymásnak. Aztá meg eymásnak ugranak. Ilyenkor jövünk mi, és szétválasszuk.

Egy eset volt, mikor csak ketten voltak, nemtudom valamerre eltüntünk, és mikor jöttünk vissza, hát az egyik csaj a földön, a másik meg rajta és bunyóznak. A székek jobbra balra hányva, szal nagy buli volt náluk...:)

2009. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Kiábrándító és primitív dolog, a saját butaságukat bizonyítják vele.

Láttam ilyet, de inkább elfordultam.

Némely jelenet még egy fiútól is sok lenne...

2009. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is csaj vagyok.


Szerintem ez hülyeség, és tiszta nevetséges :DD általában hülyeségeken verekednek össze és egymást verik a magassarkú cipőjükkel és tépik a másik haját és mellé elviselhetetlenül sikítanak. Kegyetlen...


Én gyorsan lerendezem, ha valaki keménykedik beverek egyet neki és már fekszik is :D sose volt részem ilyen igazi csajos bunyóban.... nem tudom, sajnálnom kellene?

2009. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

az én sportomban gyakran előfrodul az ilyesmi ;)

http://www.youtube.com/watch?v=LZAehXzjG0w

2009. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam 2 kilencedikes lányt verekedni, és annyira belelendültek hogy legurultak az árokba és ott fojtatták:D Ha valaki közbeléppet, mert szét akarta őket választani, őt is jól megrugdosták. Nem volt semmi...
2009. jan. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

14:09-esnek:

Elég baj az, hogy mindenáron koppintani akartok a férfiaktól, így aztán ugyanúgy lejáratjátok a sportágat, mint ők - sőt, ti még rosszabbak vagytok, mert egyáltalán nem áll jól az ilyen primitív bunyó...

Kérdezőnek: ha nőket akarsz vérre menően küzdeni, nézzél MMA mérkőzéseket, ott kimondottan követelmény a csihi-puhi.

2009. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!