Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Próba idő alatt...

Mannfred kérdése:

Mit tegyek? Próba idő alatt ki rúgtak a munkahelyemről mert eljöttem betegállományba mert ki jött az ekcémán.

Figyelt kérdés
teszem hozzá szakács vagyok és ugye ilyen kézzel nem lehet dolgozni) de viszont nem tudom hogy mi legyen hogy elmenjek munkaügyi bíróságra mert én úgy tudom táppénz alatt nem rughatnak ki
2010. dec. 21. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A próbaidő azért próbaidő, mert bármikor indoklás nélkül kirúghatnak, illetve te is kiléphetsz. Sajnálom.
2010. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem tehetsz semmit. Próbaidő alatt indoklás nélkül, azonnali hatállyal is felmondhatnak. Tehát mondhatja azt a munkáltató, hogy nem azért rúgott ki, mert elmentél betegállományba. De igazából nem is kell semmit mondania.
2010. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!