Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki olvasta már, mit gondol...

Aki olvasta már, mit gondol erről a Szent Johanna Gimi sorozatról? Szerintem atomjó! Nem,

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 13:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Mindent irj le! Mit gondolsz Virágról, Reniről, Arnoldról, a tanárokról általában,Cortezról, Cortez és Viki kapcsolatáról,Kingáról, Edináról, az iskoláról, Reni szüleiről... Ilyenek... Légyszi ilyen részletességgel válaszoljatok, mint amit én fogok most!! :


Szerintem Virág aranyos a maga módján, az, hogy emós szinezi a történetet. Kiváncsi vagyok, mi lesz a negyedik részben, mikor ugye nem lesz emós. :)


Reni... Nem is tudom... Rám annyiban hasonlit, hogy lány és szeret olvasni. Na de hogy nem mer egy karkötőt odaadni a Corteznek )Valentin-hét, 2.rész), az már azért tényleg gáz. Van amikor tetszik a hozzáállása meg minden, de van mikor egy überlúzer... :S Szóval őrajta nem tudok kiigazodni. Mert bőg hogy akar a Cortezzel valami kapcsoltatot teremteni, de azon kivül, hogy vesz egy gördeszkát, amire egyszer rááll, megf egy gitárt, amit kétszer megpenget, semmit nem tesz ennek a dolognak az érdekében.


Arnold nagyon vicces, kár, hogy elmegy, pedig abban reménykedtem hogy majd ővele jön össze a Reni :):):)De az Arnoldnak annyira jó beszólásai vannak :):))


Kinga egy idegbeteg általában, de az tetszik, hogy mindig ő segit a Reninek, ha le van törve a Cortez miatt. :):)


Reni szülei... "No comment" :):)


Szerintem Cortez tök bunkó. Jó ahogy elképzelem, hogy barna haj, kék szem, meg minden az biztos helyes, de amúgy tök bunkó nemtom a Reni mit akar vele. :S


Cortez és Viki: Szerintem totál összeillenek, ha Viki ténylwg annyira szép, és én úgy meg is hagynám őket a gimi végéig, de szerintem ez nem gy lesz. :)


A Szent Johannába én is szivesen járnék, ha létezne és egyáltalán tudnék franciául :)


Edina egy akkora vicc, de olyan naiv meg butuska... :) Jókat lehet röhögni rajta, meg mikor ad a Corteznek egy "ájlávjús kutyát :)


Ennyi... Remélem a legvégén a sorozatnak visszajön az arnold, és összejön a Renivel :)

2010. dec. 22. 14:07
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy van itt ilyen kérdés. A SzJG-ről nagyon szívesen kifejtem a véleményem. :)

A kedvenc szereplőm lányok közül Reni.. Fiúk közül pedig Cortez, Ricsi és Dave. :D De most akkor bővebben.

Reni: Azért ő a kedvencem, mert simán a helyébe tudom magam képzelni. Szeret olvasni, és ez is jó pont. (: Amit furcsállok, az csak a zenei ízlése. (Bár én sem szólhatok egy szót sem, mert én meg főleg szimfonikus metált hallgatok. Na mindegy. xD) Meg okos, de amúgy van humora is, biztosan szép, de ugye ezzel nincs tisztában (~önbizalomhiány), jó barát.. Szóval bírom. : )

Virág: Tök aranyos, főleg a butasága miatt. ^^ Mondjuk a 3. részben nem igazán szeretem, de a végén, mikor kibékülnek Renivel, azért nagyon örültem. Kíváncsi vagyok az új külsejére, meg arra, hogy összejön-e Ricsivel. :D

Arnold: Őt is bírom - bár én inkább Cortez-párti vagyok. :$ -, azokon a részeken rengeteget szoktam nevetni, mikor elkezd érvelni.. Meg mikor Virággal vitatkozik arról, hogy milyenek az ,,igazi” vámpírok. xD Viszont engem a 3. részben kicsit idegesített, hogy szándékosan akadályozta Cortez és Reni bárminemű kapcsolatát..

Cortez: *_* Szívesen lennék az osztálytársa. :D Egyébként nagyon szeretem, de úgy vagyok vele, mint Reni. Van, amikor tök bunkó, de mikor észreveszi Renit, olyankor hihetetlenül aranyos. : ) Amikor kettesben vannak Renivel, akkor nagyon kedves (pl. Kinga egyik versenye, vagy szilveszter.. *_*). Kábé ennyi.

Kinga: Bevallom, az első könyvben utáltam. Azt hittem, hogy tipikus negatív karakter. De tévedtem. Később nagyon megszerettem, nélküle nem lenne ugyanaz a könyv. Egy csomószor segít Reninek kilábalni a ,,depresszióból”.

Edina: Unszimpatikus. Nem szeretem. Ennyi. :D

Ricsi: Imádom. :D Tök jó beszólásai vannak, és olyan aranyosan vigasztalta Virágot is, mikor az apukája új házba akart költözni. Meg, mikor Renitől bocsánatot kért egy citromos minyon társaságában.. : )

Dave: Ááááá úgy szeretem az egoista fejét.. xD

Viki: Nagyon nem szeretem. Először, mikor még csak a Jalapeno tagja volt, semmi bajom nem volt vele. De mikor összejött Cortezzel, na meg mikor tiszta bunkó volt Reniékkel.. Akkor megutáltam. Jó, tény, hogy összeillenek Cortezzel. De csak külsőleg, szerintem. Én Reninek és Corteznek szurkolok. Mivel az ellentétek vonzzák egymást. :D Viki és Cortez túl.. tökéletes így, együtt. Viki meg túlságosan nyomulós. Nem fogadja el, ha más van a középpontban.

Reni szülei: Irtó jófejek. Örülnék, ha az én szüleimmel is meg tudnék beszélni mindent. (: Mikor előszedik a kamaszkezelő-könyveket, az halálos.. xD

A tanárokról: Hm.. Kedvencem szerintem nincs, de olyan tanárt, mint Vladár, nem igazán szeretnék. :$

Szent Johanna Gimi: Most vagyok kilencedikes, és szeretem a gimit, ahova járok, de a Szent Johanna lenne az álomiskolám. :D Talán az tetszik legjobban, hogy folyamatosan megy a sulirádió. : )

És végül. Alig nézek Disney Channelt, de.. Párszor láttam egy-két részt bizonyos sorozatokból. :D Ez alapján Dave-et kicsit úgy képzelem el, mint Sterling Knight-ot, Reni apját úgy, mint a Wizards of Waverly Place-ből Selena (Alex Russo?) apját. xD Nem tudom, miért. :D A többieket egyelőre nem tudom kihez hasonlítani. De talán jobb is. ^^

Szerintem most ennyi. :)

2011. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jajjjjj, vééégree!! Nagyon ngyon kösssziii :D:D:D:D
2011. márc. 1. 17:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy válaszolhattam! :D De most komolyan, imádok véleményezni dolgokat, és ha az a SzJG.. *_* Jaj, szegény Zsoltiról nem írtam semmit. :D Őt is bírom, bár a balhés négyesből ő az, aki legkevésbé áll közel a szívemhez. xD Tök vicces, mikor Kingával veszekszik (~össze kell jönniük valamikor.. ^^), viszont a diétájával nem értek egyet. Vagyis.. felőlem aztán élhet egészségesebben, csak ne fogyjon le nagyon, mert akkor úgy már nem az igazi Zsolti lesz. Kockák, Jacques, Gábor.. Ők is fontos része az osztálynak. (Jó, szegény Gábor nem csinál sok mindent, de hát ha egyszer így lett megalkotva a karaktere.. :D)
2011. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Imádom a könyvet, egyszerűen annyira jó!

Na akkor szépen sorjába:

Reni: Szeretem, bár ahogy írtad te is, néha elég nyomi, hogy nem mer semmit se csinálni. Az jó, hogy szeret olvasni, néhány zenét én is hallottam már, amiket ő hallgat.

Virág: Imádom! Aranyosan butuska, de szerintem nagyon jó barátnő, főleg mert van türelme ezerszer átrágni a "Cortez-témát".

Kinga: Kedvenc lány-karakterem. Komolyan :D Szerintem hasonlít rám, ami nem túl jó, de legalább rámutat a hibáimra. Szóval, én is ilyen szervezkedős-parancsolgatós vagyok, bár szerintem nem ennyire flegma..Visszatérve, néha olyan jót szoktam nevetni rajta, és azt nagyon bírom, hogy Renit (ha lent van) mindig felrántja.

Arnold: Szeretem, és sajnálom, hogy elmegy, kíváncsi vagyok ki jön helyette az osztályba. Azt nem bírtam annyira, hogy mindig okoskodó volt, és, (mivel Corteznek szurkolok.. ;]) kicsit sajnáltam, hogy Reni miatta nem lehetett Cortezzel. Nekem túl komolynak tűnt, és nem elég vagánynak, de ezeket leszámítva nagyon bírtam. :/

Cortez: Valóban néha bunkó, és van amit nem értek vele kapcsolatban, de mégis ő Cortez. A negyedik részben kedveltem meg igazán, főleg amikor Renihez ment, mikor a nagymamája kórházba került.. Kíváncsian várom az 5. részt, valamit mondani akart Reninek a negyedik rész végén + szerintem ő küldte a láncon a gyűrűt :D

Ricsi: Ő az egyik kedvenc fiú-karakterem. Tök jó poénokat tud, meg egyébként is állati jó fej :))

Dave: Őt is bírom(még az egoját is xd), bár néha lehet kicsit idegesítene a ténykedése, xd

Andris, Robi: Jaj, annyit szoktam nevetni rajtuk :D

Jaques, Gábor: Hát ők számomra is semlegesek..

Zsolti: Nagyon bírom, humoros, sőt Kingával a veszekedésük, na az hatalmas :D

Peti: Nagyon szeretem, annyira jó fej. Csak kár, hogy festi a körmét, és hogy emós. Nálunk a suliba nincs is ilyen ;)

Reni szülei: Nagyon rendesek. :)) Jó lenne ha én is így megtudnék az enyémekkel beszélni ennyi mindent.

Cortez nagymamája: Annyira aranyos. Kár hogy egyezik a zenei ízlése Renivel. xdd (Egyébként én már olyan kíváncsi vagyok Cortez szüleire..remélem megismerjük őket)

Viki: Hát nem tudom, először semmi bajom nem volt vele. De Renivel nagyon bunkó.. :(

A tanárok nagyon jó fejek, Haller az ofő, meg Tölgyessy a kedvenceim. Gondos vicces, Kardos meg fura. Vladár bunkó :@

A SZJG nagyon jó! Kár hogy valóban nincs ilyen gimi :( Vagy hát én még nem hallottam.. Az nagyon tetszik, hogy mindig megy a sulirádió :DD

Edina: Majdnem kihagytam.. Tipikus cicababa. Semmi extra. Sötét mint az éj, és rengeteg van belőle. Nem szeretem.

Cortez zenéit nagyon bírom, az egyik kedvencem Green Day - Basket case :DD Úgy örültem mikor olvastam xdd

Na, hát mikor lesz még augusztus :( :S Már nagyon várom!

Ui:És tökre örülök a kérdésnek! :DD

2011. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én pedig örülök a válasznak! :)

Messze van még az augusztus de 25-én van dedikálás. www.szentjohannagimi.hu

itt rajta van meg van webshop is

2011. jún. 22. 21:42
 7/19 anonim válasza:

én is imádom a szjg-t:)) (bár szerintem nincs olyan aki olvasta és ne szeretné)

a szereplőkről pedig...

renit én nagyon szeretem mert sok hasonló vonásunk van: én is állandóan olvasok, a viselkedésünk is azonos bizonyos szituációkban és többnyire nem űbermenő diákok a legjobb barátaim

persze nekem is volt időszakom mikor a legklasszabb srác tetszett de azóta már sok minden megváltozott és remélem hogy reni is rá fog jönni hogy talán nem cortez a legtökéletesebb választás neki bár hozzáteszem hogy nagyon vártam az 5.részben hogy összejöjjenek

virág: annyira édes a naiv és iszonyú kedves viselkedésével igazi lb tipus

kinga: nekem se volt szimpi az első részben de ahogy egyre jobban kezdtük megismerni rájöttem hogy ő is egy nagyon értékes személy és abban hasonlítok rá hogy szeretek szervezkedni és háát nem félek leteremteni embereket (tudom nem egy túl pozitív tulajdonság )annak pedig nagyon örültem hogy összejött zsoltival meg persze annak is hogy renivel kezd egyre jobban barátkozni

arnold: na igen nekem is van egy ilyen barátom aki okos bár ő szerencsére nem ennyire elzárkózó igazából szurkolok hogy a végén összejöjjenek renivel mert szerintem megérdemelnék egymást

corzet: ismerős szitu ő is kedvenc szereplőim közzé tertozik és kíváncsi vagyok hogy mi lesz velük a 6.részben

ricsi: annyira édesek virággal együtt és nagyon bíroma humorát meg úgy az egész személyiségét

edina, viki: nagyon nemszimpik tipikus karakterek nélkülük nincs jó kamaszoknak szóló regény

dave, macu: a kis apple-mániások lassacskán davenek sem ártana egy barátnőő amúgy bírom őket

hááát kb ennyii... :)

2012. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Végre Arnold-párti emberek! :DD Én annyira de annyira imádom Arnoldot...kár hogy összevesznek...De tuti ki fognak békülni. És Cortez...hát én régebben utáltam a bunkósága miatt, most már nem annyira de...nem túl érdekes karakter. Szerintem azon kívül hogy jól néz ki elég unalmas. Arnoooold!!
2012. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Beatles-lány válasza:

Öröm látni,hogy a kedvenc könyvemről/sorozatomról ilyen sok kérdést látok!:)) Na akkor...

Reni-Kiköpött ÉN! KOmolyan...Beatles,Oasis,könyvek(ez nagyon fontos),grillázs( :) ) a kedvencem mert hihetetlenül klassz!:)

Virág-Sötét énem egyike. Imádoom!:) Az első 3 részben emós...Az nem annyira tetszett de most,hogy "hippilány" lett....Egyre jobban imádom! Mindenkivel kedves..Csak egy gond van vele...Hogy kimondottan sötét...De én annyira bírom!:) Komolyan!

Arnold-Kedves...:) Bár nem kimondottan ő az Én "kedvencem". A 6.részben nagyon bunkó volt ezért megutáltam...Nagyon megutáltam! Ennyire bunkó nem lehetett!

Cortez-Álomfiú...Nekem az...:) Luv.De iszonyatosan!Az első 5 részben nagyon idegesítő volt mert nem nagyon lehetett érteni,hogy mit akar/mi a baja stb.A 3.kötetben(VIGYÁZAT CSELEKMÉNYLEÍRÁS!!) Szilveszterkor szerettem meg...De akkor nagyon.:) Aztán azonnal lehervadt az arcomról a mosoly mert még mindig Vikivel járt hiába csókolta meg Renit.De akkor is...a 6.részbeeen.♥♥♥♥

Ricsi-Ááá! RasztRasztaRasztaRasztaaaaa!!! <333 Annyira félti Virágot...Mindenkit lefejelne..De ímádom! Borzasztóan aranyoos!:)

Zsolti-Röhögőgörcs.:D De komolyan. :))

Kinga-Egyik kedvencem...Főleg,hogy az agyamban már van egy külön "Kinga-szótáram" (☺) Szerintem ő segített legjobban Reninek.:)

Máday-Áááá!XD

Vladár-Utálom...Hogy lehet valaki ennyire,de ennyire SZEMÉT????!!!!

2012. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Imádom az egészet, úgy ahogy van :D
2012. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!