Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta már, mit gondol...

Aki olvasta már, mit gondol erről a Szent Johanna Gimi sorozatról? Szerintem atomjó! Nem?

Figyelt kérdés

Mindent irj le! Mit gondolsz Virágról, Reniről, Arnoldról, a tanárokról általában,Cortezról, Cortez és Viki kapcsolatáról,Kingáról, Edináról, az iskoláról, Reni szüleiről... Ilyenek... Légyszi ilyen részletességgel válaszoljatok, mint amit én fogok most!! :


Szerintem Virág aranyos a maga módján, az, hogy emós szinezi a történetet. Kiváncsi vagyok, mi lesz a negyedik részben, mikor ugye nem lesz emós. :)


Reni... Nem is tudom... Rám annyiban hasonlit, hogy lány és szeret olvasni. Na de hogy nem mer egy karkötőt odaadni a Corteznek )Valentin-hét, 2.rész), az már azért tényleg gáz. Van amikor tetszik a hozzáállása meg minden, de van mikor egy überlúzer... :S Szóval őrajta nem tudok kiigazodni. Mert bőg hogy akar a Cortezzel valami kapcsoltatot teremteni, de azon kivül, hogy vesz egy gördeszkát, amire egyszer rááll, megf egy gitárt, amit kétszer megpenget, semmit nem tesz ennek a dolognak az érdekében.


Arnold nagyon vicces, kár, hogy elmegy, pedig abban reménykedtem hogy majd ővele jön össze a Reni :):):)De az Arnoldnak annyira jó beszólásai vannak :):))


Kinga egy idegbeteg általában, de az tetszik, hogy mindig ő segit a Reninek, ha le van törve a Cortez miatt. :):)


Reni szülei... "No comment" :):)


Szerintem Cortez tök bunkó. Jó ahogy elképzelem, hogy barna haj, kék szem, meg minden az biztos helyes, de amúgy tök bunkó nemtom a Reni mit akar vele. :S


Cortez és Viki: Szerintem totál összeillenek, ha Viki ténylwg annyira szép, és én úgy meg is hagynám őket a gimi végéig, de szerintem ez nem gy lesz. :)


A Szent Johannába én is szivesen járnék, ha létezne és egyáltalán tudnék franciául :)


Edina egy akkora vicc, de olyan naiv meg butuska... :) Jókat lehet röhögni rajta, meg mikor ad a Corteznek egy "ájlávjús kutyát :)


Ennyi... Remélem a legvégén a sorozatnak visszajön az Arnold, és összejön a Renivel :)


2010. dec. 23. 09:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
wtf?
2010. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tessék? :S Nem értem. MI az?
2010. dec. 23. 17:09
 3/27 anonim válasza:
26%
Tomi te vagy az? Hú gyorsan olvasol...
2010. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok semmilyen Tomi... Lány vagyok :P

Miért, te olvastad már ezt a könyvet,?

2010. dec. 24. 08:59
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Én erről a könyvről még az életben nem hallottam. Leírásod alapján 12 éveseknek való f*s, de lehet, hogy tévedek. Ez esetben elnézésedet kérem.
2010. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát rohadtul tévedsz, most nem azért... Ez egy tök jó könyv, csak nem irodalmi nulláknak való...
2010. dec. 24. 21:25
 7/27 anonim ***** válasza:
még nem olvastam, de jónak tűnik :)
2010. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Oké, feltétlenül ajánlom, mert eszméletlenül jó! Már anyukám meg a barátnője is kiolvasták, holott már majdnem 40éves "anyókák" :):):):)
2010. dec. 26. 14:12
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam, és csak nézek a hozzászólásokon... Nem értem, h látatlanban miért húzzátok le. Én csak az első két részt olvastam, de nekem is tetszett. Szórakoztató, és tényleg valósághű. És nagyon jónak tartom, a történet Magyarországon játszódik, magyar szereplőkkel, ez az írónő külön érdeme.

Hogy mit gondolok a szereplőkről?

Reni nekem teljes mértékben semleges, szerintem ő nem egy igazán jó karakter, a barátai sokkal eredetibbek, ezzel persze nem ócsárolni akarom őt.

Mivel csak a első két részt olvastam, nemtudtam, h Arnold elmegy, és h Virág nem lesz emos, és azt sem tudom, ki az a Viki... :D De Arnoldot nagyon szerettem, remek példa arra, h h lehet valaki egyszerre rendkívül intelligens és- ebből kifolyólag- humoros is.

Virág szerintem olyan, mint egy kis kutya- hűséges, ragaszkodó, de nem egy zseni. :)

Cortez meg... Saját tapasztalat alapján, igenis lehet kedvelni egy ilyen fajta srácot, pont azért, mert kb alig tudsz róla valamit, és mert olyan laza. :)

Úgyhogy szerintem is jó könyv, és egyáltalán nem egy korosztálynak ajánlott, szerintem.


Ja, és wtf- what the fuck. Nem tudom, tanulsz-e angolt, vagy mennyi idős vagy, a wtf- et zok az emberek használják, akiknek a 'tessék' szó túl bonyolult. ;)

2010. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ja, és most múltam 15, ha árkit az életkorral kapcsolatos dolgok érdekelnének a könyvnél. :)
2010. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!