Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben az esetben mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit tennétek? Öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem megyek (megyünk) vissza.

Figyelt kérdés
Elköltöztünk a gyermekünkkel az élettársamtól, aki az én saját tulajdonú lakásomban maradt és nem akar elköltözni. Mi több öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem megyünk vissza. Ígérget mindent, hogy megváltozik, ha visszamegyünk! A gyereket nem keresi csak akkor találkozik vele, ha én viszem! Én nem bírok találkozni vele szemtől szembe, mert akkor folyamatosan könyörög és ígérget. Mikor mondom, hogy ennek vége akkor folyamatosan hívogat és üzeneteket küldözget KÖNYÖRÖG!! Családom szerint sem tudna (hosszú távon) változni és szerintem sem.
2011. okt. 19. 21:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
AKi ilyennel fenyegetözik, az nem igazán gondolja komolyan, csak zsarol ezzel. Semmiképpen ne menjetek vissza hozzá, mert aki igy viselkedik, az egy gyereknek nagyon rossz példa és nem megfelelö környezet. A gyerekedre gondolj és ne engedd magad megpuhitani.
2011. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Tökéletes szó a megpuhítás, azért is tartok a személyes találkozástól, mert nagyon tudja magát sajnáltatni és hatni rám, főleg a fiunkkal. A fejemben igaz már 100 %-ra eldöntöttem, hogy nem akarok vele élni, de nem merek vele találkozni pont a "puhítás" lehetősége miatt.
2011. okt. 19. 22:10
 3/37 anonim ***** válasza:
10%
Tulajdonképp mi a problémád vele? Iszik, elveri a pénzt, bánt benneteket?
2011. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Le kell rázni.. Nincs rendőr ismerosod? Ki kellene rakni a lakásból...
2011. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
évek óta nem vagyok (vagyunk) boldogak mellette, folyamatosan kötegszik, szólongat mindenért minket és mindenkit, duzzog...stb...
2011. okt. 19. 22:13
 6/37 anonim ***** válasza:
40%
sajnos,azért a fenyegetőzők egy része nem csak fenyegetőző
2011. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%

Én kirakatnám valahogy a lakásból, a gyerekkel meg nem engedném, hogy találkozzon. Nem jó példakép neki.


1. válaszolónak: Minden problémát meg lehet oldani, ne csinálj butaságot!

2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
51%
23% én szidtalak egy másik kérdésnél, de már bánom. Viccből írtam, de komolyra sikeredett, na haragudj.
2011. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%
Te nem vagy eleg hatarozott, a parod pedig lelkileg zsarol, tehat tudd, hogy mit akarsz, de legy hatarozott! Ha lenne onbizalmad, es eleg eros lennel, akkor nem tudna "megpuhitani" pl. A parodat pedig kuld el egy szakemberhez, mivel elkepzelheto, hogy segitsegre van szuksege ahhoz, hogy valoban tudja azt, hogy hogyan tud valtoztatni ezen a rossz szokasan!
2011. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
szerintem menj el bíróságra, hogy a lakásodban laknak stb..
2011. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!