Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fenyegetőzik mindenki...

Miért fenyegetőzik mindenki bandával meg késeléssel meg ismerősökkel?

Figyelt kérdés
Erre a napiszar a legjobb példa... mindenkinek van persze mindenhol ismerőse, meg bandája, mindenki átvágja mindenkinek a torkát, mindenki fenyegetőzik, hogy meg tud találni mindenkit. Én is csináltam már ilyen hülyeséget, és én is megkaptam ezeket. Honnan veszik ehhez az emberek a bátorságot?
2010. aug. 13. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Pl. azon is gondolkodtam, hogy ott van a Napiszar főszerkesztője. Na ő aztán tényleg beszólt rengeteg embernek, tényleg utálják sokan, mindenki megfenyegette már, hogy így kapják el, meg ezt csinálják vele, mégsem kapta még el senki.
2010. aug. 13. 13:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat ahoz nem sok batorsag kell hogy valaki nevtelenul fenyegetozzon es ha meg is mondja pontosan hogy ki akkor az vagy nem kapott meg eleteben egy alapos verest vagy nagyon biztos magaban es a hatereben. Az a baj hogy mar lattam ilyen biztos hatteru 10 tagu bandat hogy 1-et lepofoztak közülük es 10-en 20 fele szaladtak. Szanalom. Am tudod a mondast: Ameilyk kutya ugat nem harap es forditva.


26 F

2010. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Névtelenül nagy a pofa.
2010. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert egyedül egy nagy senki sza*darab aki még egy 5 éves kislánnyal sem tud elbánni
2010. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!