Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm és én....

Legjobb barátnőm és én. Hogyan hozhatnám ki belőle a régi "őt"? Mit tegyek hogy így legyen?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem szeretném neki mondani mert nem akarom hogy azt higyje, szerintem nem szeret, mert tudom h szeret.Olyan furcsán beszél velem, van mikor aranyos, de sokszor olyan más, tudom h szeret de olyan rossz érzés. Nem akarom felhozni a dolgot, mert csak idegesíteném ezzel is.Olyan mintha már nem lenne hozzám türelme, pedig minden nap velem van meg minden ami jó is =). Ő egyedül aki iylen közel áll hozzám, van egy két bnőm még de ők inkább csak haverok...De ezért a bnőmért pedig bármit megtennék, nagyon szeretem, csak mint írtam, sokszor fáj h már nem ír nekem nagyon ilyeneket, meg másképp ír, ha vmit eltévesztek lecsesz meg picit bunkó...tudom h nem direkt csinálja..de olyan jó lenne ha ez kicsit ritkulna :(( imádom (L)Így is nagyon imádom, csak sokszor vagyok szomorú emiatt.Nekem is vannak hülyeségeim vele szemben, de próbálkozom rajta javítani. Olyan jó lenne hallani tőle is hogy szeret vagy hiányzom neki meg ilyenek, picit többször, mint régen...:)
2009. jan. 24. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Főleg ott rontottam el, hogy élőbe nem voltam olyan mint "írásba". Párhónap és találkozunk, ezen mindenképp szeretnékk végre javítani, nem szeretném őt elveszteni. nem akarom h eltávolodjon tőlem :( :( :( sokszor sírok emiatt, olyan jó lenne ott lenni mellette, amiket mesél a bnőivel részt venni benne velük stb. nagyonrossz :(((
2009. jan. 24. 14:01
 2/6 A kérdező kommentje:
És félek h ő nem érzi így...annyira szeretem..:(
2009. jan. 24. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félreértek valamit. Csak azért kérdezem meg: te is lány vagy, ugye? Mert irtad, hogy a legjobb barátnőm és én. Csak annyira furcsa az, hogy szinte minden mondatodban azt irod, hogy te mennyire szereted.

Ha válaszolsz, hogy fiú vagy lány vagy-e, akkor kérdésedre is válaszolni próbálok.

2009. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lány vagyok én is.

(csak barátságból szeretem, ne értse félre senki, attól mert sokat írtam :$ :D)

2009. jan. 24. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben saját példámat tudom neked leirni. Én nem tudom igazán kimutatni szeretemet mások felé, ide tartoznak a barátnők is. Igy vannak, akik mindig azt hiszik, hogy haragszok rájuk valamiért, pedig nem igy van, én a komolyabb, távolságtartóbb emberek közé tartozom. Lehet, hogy barátnőd is ilyen, azért nem irkálja neked, hogy szeret meg hiányzol.

De gondolkodj el azon is, hogy nem viszed-e túlzásba az ilyen szeretlek, hiányzol szöveget, mert az is lehet(ez lenne a rosszabbik), hogy már falra mászik tőle, meg gusztustalannak, nyálasnak tartja.

Szerintem az lenne a jó, ha megbeszélnétek és tisztáznátok. Látom benned van igyekezet és megváltozni is képes lennél. Azáltal, hogy beszélnétek erről, még egy lépcsőfokkal erősödne barátságotok is, hisz a barátság az őszinteségről is szól. Szoritok neked, és ne félj elmondani neked, hogy mi bánt.

2009. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az Előzőnek, itt neked kéne megváltozni, hogy kicsit jobban önmagad legyél.
2009. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!