Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Először is kérlek titeket hogy ne írjatok olyanokat hogy elkényeztetett meg ilyenek.

mindenem meg van de nem szeretném szomorúnak látni a szüleimet mert mindig azt akarják hogy jó legyen nekem és szeretném ha azt látnák hogy örülök az ajándéknak nem szeretnék pénzt kérni mert akkor azt hiszik hogy nem rájuk tartozik amit én venni akarok.

De nem is szeretném azt mondani hogy legyen meglepi mert akkor ki tudja mit vesznek.

De már nem tudok mit kérni.

telefon, laptop , számítógép , házimozi , lcd tv , ezen kívül valami ötlet??

de létszi ilyeneket nem írjatok hogy : kocsi, ház, meg ilyenek

a válaszokat előre is köszi !

13/L


2010. dec. 24. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Egy saját metrót,villamost..egy villát,lakóautó...

Istenem,miért vagytok ilyenek?Egyedül jó dolgotokban már semmit nem tudtok kitalálni...

2010. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na pont ilyet nem akarok kérni !!
2010. dec. 24. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmire szükséged, akkor minek kérsz valamit?

De pl könyv az mindig jó ajándék.

De én akkor is inkább pénzt kérnék, majd ha vettél valamit, azt megmutatod. Jól jöhet az bármikor.

2010. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Áááá lopez egy saját metró.... :) milyen ötleteid vannak!?! Jól jönne mi egy Ceglédig.... :)

De hogy válaszoljak a kérésre is....

Ne kérj semmit sem.Ha nincs semmkire szükséged, akkor örülj annak, hogy együtt vagytok.Hid el az is nagy ajándék ! :D

A karácsonyt NEM AZ AJÁNDÉKNAK KELL TELJESSÉ TENNIE! az csak "ráadás"kell(enne legyen )

2010. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De rühellem az ilyen apucikedvence kis idiótákat.. Belöletek lesz a sok nagyképü ember amikor felnöttök...

Mindened megvan, más csak álmodozik ilyen dolgokról, te meg nem tudod mit kérj jódolgodban.


Adok egy ötletet: Kérj egy rotációs kapát -.-"

2010. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Angéla,én már pont az ilyen dolgok miatt utálom a karácsonyt.Mikor pénzt,vagy ajándékot kapok,akkor tiszta szarul esik,majdnem hogy a sírás környékez.Ilyenkor úgy érzem,semmit nem érdemlek meg,mivel ez nekem nem olyan nap.Van egy fa,fel van díszítve oszt jó van,van finom vacsora és kész.De ajándék?minek?..mindegy..ez az én gondolatom.
2010. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Óóóóó lopez.Ezt a gond(odat)ot nem itt fogjuk megvitatni...Sokmindenben igazad van, amiket ki tudok olvasni a soraid között.

Nem vagy te rosszabb másnál, sőt.És hála az égnek, nem vagyunk egyformák!

Boldog karácsonyt neked! :)

2010. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nektek is!:)
2010. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tarjányi Marcell válasza:
Akkor kérj kiskutyát, macskát, hörcsögöt, vagy valamilyen háziállatot
2012. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!