Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek karácsonyra? :D

Mit kérjek karácsonyra? :D

Figyelt kérdés
már egy hete gondolkozok ,de nem jut eszembe semmi
2011. okt. 15. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Van még több, mint két hónapod.
2011. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk kedvenc énekeseddel kapcsolatban, vagy könyvet, egy parfümöt, ruhát, vagy nemtom
2011. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

> már egy hete gondolkozok ,de nem jut eszembe semmi

Ha mindened megvan amire szükséged van akkor ne kérj semmit.

2011. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Valami jó drágát kérjél! :P
2011. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mit adsz azoknak karácsonyra, akiktől egyébként kérni szeretnél?

Én ezeken szoktam inkább gondolkodni.

2011. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mitmivan? ***** válasza:
Egy majmot :D
2011. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Énis pont ilyen dilemmában vagyok... nagyon szeretnék egy iPhone-t de nem állunk ugy és amugy is még azért fiatal vok ahhoz sztem... valaki 6letet??

13/F

2011. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#2 vok

utolsó, én is iphone-t szeretnék, de apám azt mondta h nekem még nem kell oan komoly telefon, szval inkább vmi mást választok =/

13/L

2011. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó és előtti! A telefon nincs korhoz kötve... Nekem is mindenki azt mondja, amikor szóba hozok valami komolyabb készüléket, hogy "fú, neked még nem kell olyan..." Én meg azt kérdezem: mert miért ne? 11 éves vagyok, és prímán kezelem az Androidot, az iOS -t,.bármilyen telefont. A JAVA alapú programozást most tanulom. :P Úgyhogy az, hogy milyen telefont szeretnétek és mennyire értitek a technikai dolgokat, az abszolút nem függ attól hogy hány évesek vagytok. :) Más kérdés, hogy az okostelefonok okosabbik példányai tényleg elég sokba kerülnek (lásd: IPhone. Elég drága csak azért, mert a hátulján van egy alma. Most ne jöjjenek nekem a nagy Apple-fanok: nem arról beszélek, hogy az IPhone rossz. Hanem arról, hogy legalább annyi hátránya van mint előnye).
2011. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, #2 vok, én tuti nem értenék hozzá xd
2011. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!