Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Életem első bulija? (Kérdésed...

Életem első bulija? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy túljószívű vagyok és bevállaltam hogy elmegyek a barátnőmmel bulizni,mert hogy ő meg a barátjával menne de egyedül nem akar.Ott lesznek még többen is de nem ismerek senkit.Főként fiúk lesznek ott.Nem akarom a gyertyát tartani. MIt tegyek? Jahh és ehhez még társul hogy nagyon gátlásos vagyok.
2010. dec. 25. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát akkor inkább vigyél zseblámpát:P

Nyugi,egyszer kell elmenned egy ilyen helyre,aztán rájössz,hogy nincs semmi nehézség benne.

Mikor engem is hívnak ide oda és nem ismerek senkit,persze bennem is bennem van az idegesség(?),de elmegyek,lesz ami lesz.Aztán minden ilyen este után nő a barátaim száma:)Az a lényeg ne legyél feszült,stb..érezd jól magad:)

2010. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamóca. ***** válasza:

ne félj majd elbeszélgetsz a többiekkel:) én mondjuk szeretem az ilyen ismeretlen társaságba visznek dolgot, de persze néha én is izgulok... de jó érzés, mert sok új embert ismersz meg, akik - átlalában - kedvesek. és ha mégis rosszul alakul a dolog mi lesz? ülsz egy-két órát egyedül, aztán hazamész. semmi katasztrófa.

jó elsz hidd el nyugodtan menj :))

jövőhéten én is megyek egy olyan buliba ahol egyetlen embert ismerek, őt is csak háromszor láttam életemben:D

2010. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!