Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy buli után...

Miért van az, hogy buli után nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, nem dohányzok, nem füvezek semmi ilyesmi. Mégis ha hazaérek buliból képtelen vagyok rendesen aludni. 10 percenként felébredek, azt álmodom, hogy a buliba vagyok és nem tudok hazaérni, vagy a szobámba van a buli és nem tudok aludni a hangzavartól. Ilyenkor mindig fel kell kelnem, hogy meggyőződjek arról, hogy már itthon vagyok és nincs semmilyen zene.Ez szokott menni 9ig aztán tévézek és mindig hulla fáradt vagyok mert alig aludtam 2 órát. Mitől lehet ez?
2011. jan. 1. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
*hazajönni
2011. jan. 1. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok aludni buli után, pedig nagyon jó alvó vagyok. Bár én nem ébredezek fel, de összesen kb 2-3 órát alszok, de nem vagyok fáradt utána.. Egyébként szerintem azért van, mert átesel egy ilyen "holtponton" és utána nem vagy már annyira fáradt, ezért nem tudsz aludni.
2011. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így van nálam is. Nem birok aludni mert amint lecsukom a szemem már előttem van az egész.
2011. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert viszonylag kevés idő alatt, rengeteg hatás ért , tehát, ahogy ma mondani szokták, fel vagy pörögve.
2011. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!