Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek új életet? 15/l

Hogyan kezdjek új életet? 15/l

Figyelt kérdés
Mindenért csak hisztizek,de képtelen vagyok vmit is tenni érte...Ezen szeretnék változtatni,az első dolog,amit szeretnék,hogy legyenek barátaim...és menjen az ismerkedés...meg a beszélgetés,de nagyon nem megy. Mit tegyek? És még egy,semmi oylan dolgot nem csinálok,amit élveznék,és nem is tudom mi a hobbim,ezt hogy deríthetném ki? Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2011. jan. 1. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is le kell hagyjál a hisztiből és próbáld elfogadni a dolgokat ugy ahogy következnek és ne kommentálj mindenért,egyelőre ennyi.
2011. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az hogy nem tudsz beszélgetni ismerkedni talán azért lehet mert nem vagy megelégedve önmagaddal. először ki kell hogy békülj magaddal és utána tudsz másokkal jó viszonyt kialakítani. én pont most estem át egy ilyenen

15/L

2011. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!